-20% KREPŠINIO PREKĖMS su kodu HOOP20

Nike Air Max

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(151)
Rūšiuoti
per puslapį
(151)

Nike Air Max kedai

Nike Air Max – sportbačiai, išsiskiriantys neįtikėtinai aukšta kokybe ir komfortu bei originalia išvaizda, nuo pat jų sukūrimo pradžios iki šiandien yra laikomi vienais iš geriausių vertinamų ir stilingiausių sportinių batų modelių pasaulyje.

Nike Air Max istorija

Pirmasis Nike Air modelis buvo pristatytas 1987 metais. Išskirtinis pirmųjų Air Max kedų bruožas buvo atvirai paduose matoma oro pagalvė. Ši oro pagalvė buvo naujosios Nike Air technologijos, suteikiančios batams išskirtines amortizacines savybes, t.y mažesnę apkrovą pėdai ir smūgių sušvelninimą, pagrindinė dalis. Nors Air technologija buvo naudojama ir kituose Nike sukurtuose sportiniuose batuose, pavyzdžiui, Air Jordan 1 sportbačiuose, tačiau idėja padaryti oro pagalvę atvirai matomą tuo metu buvo visiškai nauja ir neįprasta. Šios idėjos autorius - legendinis Nike batų dizaineris Tinker‘is Hatfield‘as, kuris įvėpimą naujai Nike batų kolekcijai atrado apsilankęs Paryžiaus pastatų komplekse, kitaip žinomu kaip Pompidou centras, kuris sužavėjo dizainerį tuo, kad šiuose pastatuose visi įprastai slepiami pastato elementai buvo iškelti ir visiems akivaizdžiai matomi išorėje.

Šią konstrukcijos idėją dizaineris sugalvojo perkelti ir panaudoti Nike Air Max batų kūrimo procese. Toks neįprastas sprendimas atvirai parodyti, iš ko sudarytas pado vidus, ne tik tapo skiriamuoju Air Max batų simboliu, bet kardinaliai pakeitė sportinės avalynės industriją. Be abejo, šis dizainas buvo perkeltas ir į kitus vėlesnius Nike Air modelius, nuolat jį tobulinant ir papildant išskirtiniais sprendimais spalvų, medžiagų ir kitų bato detalių atžvilgiu. Pavyzdžiui, Air Max III, geriau žinomas kaip Air Max 90, pasižymėjo papildomu oro pagalvės išryškinimu neoninių raudonos „Radiant Red“  ir mėlynos „Laser Blue“ spalvų pagalba, o Nike Air Max 97 išsiskyrė kaip pirmieji Nike sportbačiai su šviesą atspindinčiais elementais. Vieni naujausių Nike Air Max 270 ir Nike Air Max 720 modeliai išskirtinai sukurti ne tik sportui, bet ir laisvalaikio veikloms. Kiekvienais metais Nike ir toliau tobulina savo gaminius ir kuria originalius modelius, kurie yra vertinami ne tik sportininkų, bet ir kiekvieno patogios ir stilingos avalynės gerbėjo.

Nike Air Max batų privalumai

Visi Air Max kolekcijos modeliai yra išskirtiniai tam tikrų dizaino sprendimų ar bato konstrukcijos atžvilgiu, tačiau visi modeliai turi kai ką bendro ir išskirtinai būdingo tik Air Max kolekcijai, kas šiuos batus ir leidžia laikyti auksiniu sportbačių standartu. Pirmiausia, dėl visuose Nike Air Max naudojamos laikui bėgant patobulintos oro pagalvės, Air Max batai suteikia išskirtinį stabilumo jausmą atliekant staigius judesius ir, žinoma, užtikrina neprilygstamą komfortą tiek vaikščiojant, tiek bėgant. Taip pat visų Nike Air Max batų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, pavyzdžiui, naujausiomis technologijomis pagaminta dirbtinė oda, natūrali zomša, bei pritaikomi inovatyviausi sprendimai siekiant didinti batų atsparumą nusidėvėjimui, todėl užtikrintai kiekvieno Nike Air Max kaina atitinka jų kokybę. Be abejo, Nike visada stengiasi nustebinti savo pirkėjus naujų spalvų ir medžiagų derinių variacijomis bei pristatyti tiek Nike Air Max vyrams, tiek Nike Air Max moterims skirtus išskirtinio dizaino visoms progoms ir veikloms tinkančius batus. Taigi, dėl aukštos kokybės ir didelės įvairovės kiekvienas Air Max kedų gerbėjas gali atrasti sau labiausiai patinkančių ir geriausiai poreikius atitinkančių batų porą. www.sil.lt elektroninėje parduotuvėje rasi didelį Nike Air Max modelių pasirinkimą – paskubėk ir atsinaujink jau dabar!