Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Nike Air Max 270 React Batai

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(1)
  1. 1 Spalva

    Nike Wmns Air Max 270 React

    Laisvalaikio batai kolekcijos

    140,00 Eur 84,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(1)

Nike Air Max 270 kedai – naujos kartos stiliaus čempionas

Nike Air Max 270 kedai pasauliui pristatyti buvo 2019-aisiais ir labai greitai pavergė laisvalaikio stiliaus gerbėjų širdis, o populiarumas vis kyla į naujas aukštumas. Kuo šis modelis sužavėjo kedų entuziastus? Pirmiausia – aukščiausio lygio komfortas. Net ir visą dieną praleidus su šiais bateliais, pėdos nebus nuvargintos. Maksimaliai patogiai jaustis leidžia legendinių Air Max pagalvių ir minkštų React putų duetas – jis garantuoja, jog kasdien jausiesi lyg ant debesų!

Kedai žavi ir akį traukiančiu dizainu, kuriame susilieja detalės ir iš kitų Nike modelių, tokių kaip Nike React Element 55 ir React Element 87. Viršutinę kedų dalį sudaro besiūlė konstrukcija – skirtingais sluoksniais ir jų variacijomis dizaineriai norėjo sukurti išraiškingą dizainą, kuris pasakotų apie modernią šių dienų kedų kultūrą. „Toks sprendimas sukurią energingą ir akį traukiantį stilių“ – teigė Nike dizaino vadovas Dylan’as Raasch’as.

Įkvėpti istorinių meno krypčių

Nike Air Max 270 laisvalaikio kedai ypatingi ne tik savo išskirtiniu stiliumi ir pažangiomis technologijos. Įdomu, jog skirtingomis šio modelio versijomis buvo pagerbtos istorinės meno kryptys. Debiutavę kedai nusilenkė 100-ąsias metines minėjusiai vienai svarbiausių modernizmo architektūros srovių – Bauhaus. Jos epicentras buvo Bauhaus mokykla Vokietijoje, kuri veikė nuo 1919 iki 1933-iųjų. Šiuo laikotarpiu Bauhaus įsitvirtino ir yra nepamirštama bei gerbiama iki pat šių dienų. Esminiai Bauhaus akcentai – tai modernumas ir funkcionalumas bei perteklinių detalių nebuvimas. Unikalios Air Max 270 versijos sukurtos ir kitoms svarbioms meno kryptims - geometrinei abstrakcijai, modernui, psichodeliniam menui, impresionizmui, moderniam Amerikos bei optiniam menui.

Nike pristatė dar daugybę Air Max 270 versijų, todėl išsirinkti sau tinkamą gali kiekvienas! Šie kedai – tobulas pasirinkimas kiekvienai dienai. Juos lengvai suderinsi tiek su sportiško stiliaus, tiek su klasikine apranga bei mėgausiesi aukščiausio lygio komfortu ir jausiesi užtikrintai! www.sil.lt elektroninėje parduotuvėje rasi didelį Nike Air Max 270 versijų pasirinkimą – paskubėk ir atsinaujink jau dabar! Stilingi Nike Air Max 270 batai, gera kaina ir greitas pristatymas – nieko nelauk ir papildyk savo stilių šiais modernaus dizaino kedais!