PAPILDOMA -10% VISOMS PREKĖMS SU NUOLAIDA kodas EXTRA10

Timberland Batai

Gamintojai
Rūšiuoti
Puslapis
per puslapį
(21)
Rūšiuoti
Puslapis
per puslapį
(21)

Timberland avalynė - atšiausių Naujojo Hampšyro žiemų užgrūdinta stiliaus ikona

Visiems puikiai pažįstami Timberland batai – vienas populiariausių pasirinkimų kai lauke oras pradeda vėsti, tačiau jie ne visada buvo stiliaus detalė. Timberland istorija kupina ypatingai įdomių faktų! Ji prasidėjo 1973-aisiais, kai batų gamintojų šeimos atstovas Sidney Swartz’as pradėjo konstruoti neperšlampamą ir tvirtą avalynę, tarnavusią Naujosios Anglijos darbininkams. Esminė batų funkcija pradžioje buvo patvarumas ir šiluma, kadangi siautėjo ypatingai atšiaurios žiemos.

Užtarnauta pasaulinė šlovė

Timberland vardas labai greitai pasklido po pasaulį – tvirti batai moterims, vyrams ir vaikams tapo ikoniniu stiliaus akcentu. Įdomu jog, pirmasis žingsnis už JAV ribų buvo, kai įkūrėją Sidney Swartz’ą aplankė Italijos ponas ir panoro nupirkti 600 porų Timberland batų. Toks pasiūlymas amerikietį labai nustebino ir tuo pačiu nudžiugino. Batus italui jis su malonumu pardavė ir nesitikėjo jo daugiau akyse išvysti, tačiau praėjus keletui mėnesių europietis ir vėl atkeliavo ir paprašė dar daugiau batų. Taip Timberland avalynė pradėjo plisti po Europą, kur tapo "Made in USA" ir aukštos kokybės simboliu. Timberland batai itin mėgstami ir Azijos žemyne, o gimtojoje Amerikoje juos avi absoliučiai visi – nuo stilingų studentų iki sunkiai dirbančių laivų statytojų.

Populiarumo banga

Timberland batai itin išpopuliarėjo 1990-aisiais, kai juos nešioti pradėjo garsios asmenybės. Pirmiausia tai buvo NBA lygos krepšininkai bei reperiai. Timberland’ai net tapo tam tikru Rytinės JAV pakrantės hip-hop’o ir repo kultūrės simboliu. Ypatingai šiuos batelius pamėgo Niujorko gatvės kultūrai pamatus statę reperiai - Natorious B.I.G, Tupac’as, NAS, Aaliyah ir daug kitų. Timberland šlovė tęsiasi iki šių dienų, o svarbiausiu vėliavnešiu išlieka Timberland 6 Inch batų modelis. Juos pamėgo pačių įvairiausių stilių gerbėjai. Prisijunk ir Tu!