Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

adidas Forum Batai

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(5)
 1. 1 Spalva

  adidas Originals Forum 84 High

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  130,00 Eur 91,00 Eur
 2. 1 Spalva

  adidas Originals Wmns Forum Bonega 2B

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  130,00 Eur 97,50 Eur
 3. 1 Spalva

  adidas Originals Forum 84 Low

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  110,00 Eur 82,50 Eur
 4. 1 Spalva

  adidas Originals Forum Low

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  110,00 Eur 77,00 Eur
 5. 1 Spalva

  adidas Originals Wmns Forum Bonega Mid

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  130,00 Eur 91,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(5)

Retro kedų karaliai - adidas Forum

Aštuoniasdešimtųjų pradžioje krepšinio sportbačių pasaulis atrodė visiškai kitaip nei šiandien – pažangiosios technologijos, amortizacija ir visa kita dar tebuvo vystoma ir tobulinama, tad pasirinkimas buvo gana kuklus.

1979 m. adidas išleido Top Ten kedų modelį, skirtą dešimčiai geriausių to metu NBA žaidėjų. Šio modelio sėkmė įpareigojo kompaniją sugalvoti jo vertą tęsinį ir taip 1983 m. debiutavo adidas Forum.

Tai buvo vieni iš pirmųjų sportbačių su aukštu, vidutiniu ir žemu aulu, o juos iš konkurencijos išskyrė kulkšnies dirželis bei trys drąsios juostelės ant šono. Šiandien adidas Forum yra vieni mėgstamiausių retro kedų rinkoje.

Nepamirštamas dizainas

Už adidas Forum dizainą galima padėkoti prancūzui Jacques'ui Chassaingui, kuris ištisus mėnesius stebėjo krepšinio treniruotes ir rungtynes bei tyrinėjo visų pozicijų ir dydžių žaidėjus tam, kad nustatytų, ko reikia daugumai krepšininkų.

Sportbačiuose kūrėjas panaudojo „kryžminę kulkšnies sistemą“ su asimetriškais dirželiais, taip suteikdamas jiems daugiau stabilumo. Kedams pritaikyta ir daugiau iki tol krepšinio aikštelėse nematytų technologijų.

Šie odiniai bateliai išsiskiria savo patvarumu, o jų išvaizda, priklausomai nuo pasirinktų spalvų, gali būti tuo ir traukianti akį, ir per daug neišsišokanti.

Krepšinis ir riedlentės

Garsusis krepšininkas Patrickas Ewingas pirmąjį savo sezoną su New York Knicks komanda žaisdamas Madison Square Garden arenoje avėjo aukštaaulius adidas Forum ir taip pritraukė modeliui nemažai dėmesio.

Sportbačius adidas Forum 84 treniruočių prieš 1984 m. vasaros olimpines žaidynes Los Andžele metu avėjo ir net pats krepšinio legenda Michaelas Jordanas. Taip, sportbačių sėkmė buvo tiesiog neišvengiama ir net šiandien adidas Forum 84 yra vienas populiariausių modelių.

Vėliau adidas Forum dėl tvirtų išorinių padų, paminkštintos apykaklės ir liežuvėlių bei sustiprinto kulno atraminio kampo labai išpopuliarėjo tarp riedlentininkų, ieškojusių gero sukibimo ir patvarumo.

Kedai šiandien

Praėjus beveik 40 metų nuo pirmosios laidos, adidas Forum išlieka klasikiniais sportbačiais laisvalaikiui. Naujausias jų leidimas yra patobulintas moderniomis medžiagomis ir pagal naujas mados tendencijas, tačiau išlieka ištikimas devintojo dešimtmečio spalvų paletėms.

Pagal savo skonį galite pasirinkti žemaaulius adidas Forum low, vidutinius adidas Forum mid ar adidas Forum bold su storesniu padu. Nesvarbu, ar juos avėsite prie džinsų, sportinių kelnių, šortų ar sijono – šie kedai puikiai derės prie visko. Galite pasirinkti visiškai baltus ar juodus arba įvairių spalvų juostelėmis puoštus batelius. Sportbačių dizainą taip pat patobulina skirtingi raštai ir tokios medžiagos kaip satinas ir tinklelis.