Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Birkenstock basutės

Gamintojai
Rūšiuoti
per puslapį
(3)
 1. 1 Spalva

  Birkenstock Gizeh BS

  Šlepetės birkenstock

  65,00 Eur 39,00 Eur
 2. 1 Spalva

  Birkenstock Arizona Split

  Šlepetės birkenstock

  115,00 Eur 69,00 Eur
 3. 1 Spalva

  Birkenstock Arizona Big Buckle

  Šlepetės birkenstock

  120,00 Eur 72,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(3)

Birkenstock basutės – tobulas mados ir patogumo derinys

Ar žinojote, kad patogumas gali būti itin madingas? Taip, su Birkenstock jūsų pėdos ne tik niekada nepavargs, bet ir su kiekvienu savo žingsniu jausitės tarsi madingiausia kino ar socialinių tinklų žvaigždė.

Ši nuostabiai patogi avalynė lengvai prisitaiko prie jūsų pėdų ir ją taip pat labai lengva derinti prie beveik visų drabužių. Galite rinktis iš daugybės modelių ir spalvų – vien populiariausiojo Birkenstock Arizona modelio sukurta daugiau nei 100 skirtingų versijų įvairiausiomis spalvomis, raštais ir iš skirtingų audinių.

Taigi, jei ilgą laiką Birkenstock daugiausiai avėjo tik hipiai, sodininkai ar seselės, tai šiandien šias basutes dievina visi, nuo muzikantų ir aktorių iki studentų ir rimtų verslininkų.

Istorija

Birkenstock avalynės istorija prasidėjo 1774 m Vokietijoje, kai Johannas Adamas Birkenstock įkūrė pirmąjį šeimos batsiuvystės verslą.

1896 m. jo proanūkiai nusprendė patobulinti tuometinius visur paplitusius plokščius vidpadžius ir pristatė pirmuosius kontūrinius įdėklus, kurie turėjo suteikti daugiau patogumo ir geriau saugoti kojas. Johanno verslą tęsiantys giminaičiai vidpadžius nuolatos tobulino ir siekė kuo geresnės kokybės.

1930 m. buvo sukurtas keturių sluoksnių lankstus vidpadis. Pirmas jo sluoksnis gaminamas iš džiuto ir suteikia stabilumo, vidurinis sluoksnis gaminamas iš kamščio ir latekso ir suteikia lankstumo, pralaidumo oro bei reguliuoja temperatūrą, dar vienas džiuto sluoksnis reguliuoja drėgmę, o viršutinis zomšos sluoksnis suteikia patogumo.

Birkenstock padas yra kurtas remiantis pėdos įspaudu smėlyje, užtikrinant, kad pėdos kuo ilgiau jaustųsi patogiai. Būtent šis unikalus padas ir nulėmė tarptautinę avalynės sėkmę.

Tarptautinis populiarumas

Į JAV Birkenstocks atkeliavo 1966 m., kai juos atostogaudama sanatorijoje Vokietijoje atrado Margot Fraser. Ji buvo sužavėta basučių patogumu ir tuo, kaip Birkenstock padėjo išspręsti ortopedines problemas. Moteris avalynę atvežė į Ameriką. 

Vis dėlto, dauguma batų parduotuvių iš pradžių atsisakė pardavinėti šias šlepetes. Kodėl? Jos jiems buvo per baisios. Taigi, ilgą laiką Birkenstocks įsigyti buvo galima tik hipių pamėgtose sveikos gyvensenos parduotuvėse.

Iš tiesų, septintajame dešimtmetyje hipiai labai pamėgo šias basutes, todėl net ir šiandien daugelis Birkenstock sieja būtent su „gėlių vaikais“.

1963 m. buvo pristatytas Madrid modelis su ergonomišku padu ir viena sagtimi, o populiariausias modelis Arizona atsirado 1973 m.

988 m Birkenstock pradėjo naudoti aplinkai saugius klijus, neužilgo sumažino ir kitų aplinkai žalingų medžiagų naudojimą.

Įžymybių numylėtinės

Birkenstock populiarumas nuolatos svyravo ir labai priklausė nuo įvairių kultūrinių momentų. Devintojo dešimtojo pradžioje Birkenstock buvo „ant bangos“, nes basutes pamėgo jaunimas iš kartos X, tuo metu baiginėjęs mokyklą arba tik įstojęs į universitetą. Jas mielai nešiojo ir supermodelis Kate Moss.

Naujojo tūkstantmečio pradžioje aktorė Gwyneth Paltrow, buvo pastebėta viešai avinti Birkenstock ir vėl sukėlė naują jų pardavimų bangą. Tarp įžymių Birkenstock nešiotojų taip pat yra Madonna, Harrisonas Fordas, Wesley Snipes ir Shaquille O’Neal bei Apple įkūrėjas Steve Jobs.

Birkenstocks iš „must-have“ sąrašų nebenyksta nuo 2010-ųjų, prie ko nemažai prisidėjo socialiniai tinklai ir nuomonės formuotojai.

Pasaulinė sėkmė

Birkenstock vadovai, norėdami pasiekti kuo didesnę auditoriją, sąmoningai siekė pristatyti daugiau naujų modelių ir pakeisti rinkodarą. Jiems ši strategija atsipirko, nes 2014 m. parduota beveik 20 milijonų basučių.

Nemažai aukštosios mados dizainerių taip pat gavo galimybę sukurti savo Birkenstocks modelį. Žymių Celine mados namų dizainerė Phoebe Philo sukūrė šlepetes kailiniu padu – šis modelis meiliai pavadintas "Furkenstock". Savo modelius sukūrė ir Giambattista Valli, Valentino bei Givenchy.

Iš viso yra daugiau nei 800 skirtingų Birkenstock avalynės modelių ir jų variantų vyrams, moterims ir vaikams. Gamintojas naudoja tik aukščiausio lygio ir kuo natūralesnes medžiagas, o Birkenstock kaina yra prieinama daugeliui.

Sandalai ir basutės, kuriuos šiandien galima įsigyti 90 skirtingų šalių, ir toliau gaminami Vokietijoje, nes gilios tradicijos ir paveldas yra labai svarbūs tiek kompanijai, tiek jos klientams.

Birkenstock nuolatos siekia tobulumo, kuria aukščiausios kokybės avalynę, tad kiekvienas lengvai išsirinks tai, kas jiems labiausiai tinka. Pasirinkite ir jūs iš įvairių modelių, stilių, skirtingų spalvų ir medžiagų ir turėsite patogius batus, kuriuos patogiai nešiosite metų metus. Tad, kas tai bus? Arizona, Madrid, Kyoto, o galbūt Gizeh modelis?