Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Nike Air Force 1 Batai

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(3)
 1. 1 Spalva

  Nike Wmns Air Force 1 Sculpt

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  140,00 Eur 98,00 Eur
 2. 1 Spalva

  Nike Air Force 1 Mid 07 Triple White

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  130,00 Eur 91,00 Eur
 3. 1 Spalva

  90,00 Eur 67,50 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(3)

Nike Air Force 1 – ikona, palietusį krepšinį, muziką ir madą

Nike Air Force 1 – tai vardas, kuriam atskiro pristatymo nereikia. Gyva legenda laikomi kedai džiugina ir jaunus, ir senus bei tęsia savo įspūdingą istoriją. AF1 kedų kelias prasidėjo krepšinyje – Nike ieškojo būdų, kaip plėsti savo veiklą ir nusprendė sukurti batus, skirtus specialiai šio sporto atletams. Dizaineris Bruce‘as Kilgore‘as įkvėpimo sėmėsi iš kito kompanijos batų modelio – Nike Approach. Air Force 1 pasaulį išvydo 1982-aisiais. Nike tuo metu pasirašė sutartį su šešiomis NBA lygos žvaigždėmis - Moses'u Malone'u, Michael'u Cooper'iu, Mychal'u Thompson'u, Jamal'u Wilkes'u, Bobby Jones'u ir Calvin'u Natt'u. Ši kompanija net gavo "Original Six" vardą ir į rungtynes žengdavo avėdami naujuosius Nike batus. Moses’as Malone’as su jais 1983-aisiais net tapo NBA čempionu. Kartu su batais debiutavo ir tam tikros dizaino naujovės. Tuo metu dauguma krepšinio kedų turėjo įprastą eglutės raštą, o dizaineris Bruce’as Kilgore’as jį pakeitė apskritimų raštu, kuris turėjo padėti galingai rungtyniaujantiems aukštaūgiams.

1984-aisiais trūko labai nedaug, jog šio Nike silueto istorija pasibaigtų. Kompanija planavo sustabdyti batelių gamybą, tačiau dėka Baltimorėje veikusių perpardavinėtojų “Color of the Month Club" serija gyvavo. Kedai sukėlė didžiulį ažiotažą, o juos įsigyti norėję amerikiečiai iš tolimiausių vietų vyko į rytus, tikėdamiesi sumedžioti Air Force 1 porą.

Su laiku kedų populiarumas tik augo, o kompanija kūrė vis daugiau skirtingų jų versijų. 2001-aisiais šie sneaker‘iai pradėti gaminti ir moterims. Už tai dėkingi turėtume būti reperei Missy Elliott. Ypatingai garsų signalą kompanijai ji pasiuntė dar 1997-aisiais, kai savo albumo "Supa Dupa Fly" viršelio nuotraukai ji pozavo avėdama būtent Nike Air Force 1 bateliais.

Nike Air Force 1 - gatvės stiliaus karalius

Kad ir kiek metų prabėgtų, Air Force 1 populiarumo banga neblėsta! Šiuos kedus avi net ryškiausios pasaulio sporto ir pramogų garsenybės – LeBron‘as James‘as, Drake‘as, Cristiano Ronaldo ir daugybė kitų. Pasaulį jau išvydo ne vienas tūkstantis skirtingų šio modelių versijų – ir tai toli gražu ne pabaiga. Nike Air Force 1 batai tapo laikui nepavaldžiu stiliaus akcentu, kuriuo visame pasaulyje mėgaujasi milijonai! Dar neturi Air Force 1 kedų? Išsirink ikoninius batelius www.sil.lt elektroninėje parduotuvėje – čia rasi daugybę modelio spalvų ir versijų. Tavęs laukia stilingi Nike Air Force 1 batai, gera kaina ir greitas pristatymas per 1-2 d.d. Užsuk!