-15% VISKAM su kodu OOTD15

Šlepetės

Avalynė
Rūšiuoti
Puslapis
per puslapį
(28)
Rūšiuoti
Puslapis
per puslapį
(28)

Tapkės Tavo pėdų laisvei!

Šlepetės ir jų paieška dažniausiai sufleruoja apie laukiančius malonumus, tiesa? Jų tikrai prireiks keliaujant į auksaspalvį paplūdimį mėgautis ežeru vasaros metu arba ruošiantis atostogoms užsienyje. Žinoma, be jų neapsieisime ir keliaujant į baseiną. Šlepetės vyrams – tai svarbus aktyvaus laisvalaikio atributas, kurį renkantis itin svarbu atkreipti dėmesį į kokybę. SIL elektroninėje parduotuvėje Tavęs laukia aukščiausios kokybės Nike, adidas, Fila, New Balance ir kitų garsių prekės ženklų šlepetės. Kodėl verta rinkis čia? Prekes gauname tiesiai iš gamintojų, todėl jos yra 100 procentų originalios. Šių brand‘ų gaminiai pasižymi aukštos kokybės medžiagomis, ne išimtis ir jų gaminamos šlepetės, kurios tarnaus ir džiugins dar ilgai. Be to, mūsų parduotuvėje galėsi rinktis iš pačių įvairiausių dizainų ir stilių! Guminės baseino šlepetės atviru pirštų priekiu, per pirštą tvirtinamos, su lipduku reguliuojamu įtvirtinimu ir daug kitų. Išsirinks net patys išrankiausi!

Tegul jos tampa Tavo stiliaus dalimi!

Atėjus šiltajam metų sezonui kiekvienas iš mūsų pagaliau turi galimybę nusimesti sunkius rūbus ir avalynę bei vėl džiaugtis šiluma ir laisve! Ypač tai aktualu vasarą, kuomet atsiradus bent menkiausiai progai skubame prie jūros ar ežero bei renkamės atitinkamą aprangą. Svarbia vasaros stiliaus detale tampa lengvos ir patogios šlepetės. Jos mums ne tik leidžia jaustis nevaržomai, bet ir tampa puikia galimybe išlaisvinti stilių. Šis metų laikas – tobula galimybė išlaisvinti spalvas ir gerą nuotaiką! Tegul jos būna matomos – rinkis spalvingas tapkes ir kurk vasarišką vaibą. SIL elektroninėje parduotuvėje rasi daug įvairių tapkių – nuo spalvingų ar papuoštų užrašais ir piešiniais iki subtilių ar klasikinių.

Stilingos ir patogios šlepetės – ne tik lengvas ir puikiai atostogoms tinkantis apavas poilsiautojams, bet ir akcentas be kurio neapsieina sportininkai ir treniruočių salių ar baseinų lankytojai, kuriems pravartu turėti šlepetes savo kuprinėje. SIL Tavęs laukia didelis modelių ir spalvų pasirinkimas, geriausia kaina ir greitas pristatymas per 1-2 d.d. Grąžinimas per 31 d. Nieko nelauk ir paskubėk atsinaujinti!