Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Nike Dunk

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(1)
  1. 1 Spalva

    Nike Wmns Dunk Low Avocado

    Laisvalaikio batai kolekcijos

    130,00 Eur 91,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(1)

Nike Dunk kedai – tikra krepšinio eros legenda

Praėjus beveik keturiems dešimtmečiams nuo jų sukūrimo, Nike Dunk kedai vis dar tebėra vieni mėgstamiausių sportbačių tiek tarp sneakerheadų, tiek tarp krepšinio entuziastų, tiek tarp tiesiog patogumą mėgstančių žmonių. Pirmą kartą parduotuvių lentynose pasirodę 1985 m., šie sportbačiai pažymėjo tikrą proveržį Nike Basketball kolekcijose.

Krepšinio era prasideda

Nike Dunk kedai, sukurti jaunos dizainerių komandos, buvo įkvėpti naujausių inovacijų, krepšinio ir gatvės stiliaus. Šie sportbačiai sportininkams padėjo siekti aukštumų, o gerbėjams pasijusti arčiau savo dievaičių.

Aštuntasis dešimtmetis buvo kupinas kultinių pop kultūros momentų muzikoje, kine ir sporte – ypač krepšinyje, kurio populiarumas išaugo kaip ant mielių. Prie šios sporto šakos sėkmės nemažai prisidėjo ir Nike kompanija bei Nike Dunk modelis, kadangi būtent jų dėka tuo metu tapo normalu avėti sportbačius ne tik sporto salėje, bet ir už jos ribų. Taigi, gatvėse dažnai buvo galima išvysi jaunimą avintį žemaauliais Nike Dunk Low ir aukštaauliais Nike Dunk High.

Šie bateliai stebino ryškiomis spalvomis ir naujovišku siluetu, įkvėptu Air Force 1, Air Jordan 1 ir Nike Terminator modelių. Dizaineris Peter Moore ir Nike iš pradžių sportbačius pavadino „College Color High“, tačiau modelis buvo pervadintas į Dunk, kadangi šis pavadinimas labiau tiko krepšinio bateliams.

Nike Dunk kedai - be ribų

1980-aisiais labai išpopuliarėjo ir koledžų krepšinis – jį gyvai ir per televiziją žiūrėjo tūkstančiai. Originalios Nike Dunk spalvos buvo pasirinktos būtent pagal 12 pagrindinių koledžų krepšinio komandų spalvas, siekiant, kad gerbėjai taip galėtų išreikšti savo paramą mylimai komandai. Sportbačiai reklamuoti su šūkiu „Be True to Your School“.

Vėliau, kai krepšinio populiarumas kiek nuslūgo, Nike Dunk atsigręžė į riedutininkus ir jų kultūrą ir tapo šio sporto ikona. Šie kedai tobulai tiko šiam sportui, nes rėmė pėdas, neslydo bei buvo patogūs. 2002 m. buvo išleistas specialus Nike SB Dunk, pasižymintis papildomu sustiprinimu pažeidžiamose vietose, minkštesniu liežuviu ir kedu šonuose esančiu storesniu paminkštinimo sluoksniu.

Išsirinkite sau

Nike Dunk kedai šiandien tokie pat stilingi ir populiarūs kaip prieš daugiau nei 30 metų. Per laiką jie prisitaikė prie skirtingų sporto šakų, tapo pamėgtais laisvalaikio kedais ir tikra mados ikona, nes yra dažnai matomi ir ant aukštosios mados podiumų. Dabar šie retro sportbačiai yra pamėgti ir nostalgijos apimtos vyresnės kartos, ir jaunimo, o prie to prisideda ir priimtina Nike Dunk kaina ir Nike Dunk Low kaina.