-20% KREPŠINIO PREKĖMS su kodu HOOP20

Kelnės Vyrams

Apranga
Rūšiuoti
per puslapį
(250)
Rūšiuoti
per puslapį
(250)

Treninginės kelnės – ir sportui, ir laisvalaikiui!

Sportinės kelnės – aprangos akcentas, kuriuo mėgaujamės ne tik sporto salėje, bet ir kiekvieną dieną. adidas, Nike, Puma ar kitų garsių prekės ženklų kelnės vyrams užtikrins komfortą. Aukštos kokybės medžiagos garantuos, jog jausiesi puikiai ir atrodysi stilingai, kad ir ką beveiktum!

SIL elektroninėje parduotuvėje rasi itin platų sportinių ir treninginių kelnių pasirinkimą. Tinkamas išsirinks pačių įvairiausių kelnių tipų gerbėjai – čia rasi ir klasika jau tapusius modelius bei modernias gatvės stiliaus naujienas. Kiekvienas žinome tą jausmą, kai džinsus norisi iškeisti į patogias ir laisvas treningines kelnes. Jos garantuos maksimalų komfortą ir leis nevaržomai mėgautis pasirinkta laisvalaikio veikla – keliauti į pasivaikščiojimą parke ar gamtoje, važinėtis dviračiu ar tiesiog ilsėtis nuo darbų namuose. 

Judėjimo laisvė

Sportuojant klube, namuose ar lauke ypatingai svarbu jaustis komfortiškai. Pasirinkta apranga turi nevaržyti judesių bei leisti kūnui kvėpuoti. Tam, kad galėtum efektyviai siekti aukštų sporto rezultatų ir atlikti sporto pratimus reikalingos specialiai sportui skirtos timpos. Nike, adidas ir kt. tamprės sportui priglunda prie kūno linijų, užtikrina kvėpavimą ir tuo pačiu efektyviai išgarina prakaitą. SIL elektroninėje parduotuvėje rasi platų sportui skirtų vyriškų ir moteriškų kelnių pasirinkimą. Išsirink labiausiai tinkamas ir mėgaukis sportu aukščiausiu lygiu! Taupyk savo brangų laiką ir apsipirk internetu. Tavo įsigytas prekes pristatysime per 1-2 d.d.