Bėgimo

(7)
per puslapį
Rodyti kaip Tinklelis Sąrašas
 1. Nike Joyride Dual Run GS

  Bėgimo vaikams

  80,00 Eur
 2. Nike Joyride Dual Run GS

  Bėgimo vaikams

  80,00 Eur
 3. Nike Air Zoom Pegasus 37 GS

  Bėgimo vaikams

  75,00 Eur
 4. Nike Joyride Dual Run GS

  Bėgimo vaikams

  80,00 Eur
 5. Nike Joyride Dual Run GS

  Bėgimo vaikams

  80,00 Eur
 6. Nike Air VaporMax GS

  Bėgimo vaikams

  125,00 Eur
 7. Nike Air Max 2016 GS

  Bėgimo vaikams

  Ypatinga kaina 70,00 Eur Kaina 110,00 Eur
(7)
per puslapį
Rodyti kaip Tinklelis Sąrašas

Tinkamai pasirinkti bėgimo bateliai – galingas variklis tavo treniruotėms! Bėgant Tavo pėdoms tenka didelis krūvis, todėl svarbu avėti specialiai bėgimui skirtus kedus. Bėgdamas su laisvalaikio ar kitos kategorijos avalyne rizikuoji patirti traumą. Bėgimo batai išsiskiria konstrukcija, kuri rūpinasi bėgiko pėdomis. Dažniausiai bėgimo avalynė turi minkštą padą, kuris amortizuoja pėdas bei saugo nuo smūgių atsispiriant ir statant jas ant pagrindo – ypatingai tai aktualu tiems, kurie kilometrus įveikinėja miesto trasose, t.y. bėga asfaltu ar kitu kietu pagrindu.

www.sil.lt parduotuvė siūlo didelį bėgimo kedų pasirinkimą profesionalams ir mėgėjams. Aukštos kokybės Nike, adidas, Jordan, New Balance bėgimo bateliai vyrams ir moterims. Kedus savo treniruotėms čia ras ir ilgų, ir trumpesnių distancijų bėgikai. Kilometrus įveikti Tau padės inovatyvūs ir technologiškai pažangūs bėgimo kedai.

Negaišk laiko – įsigyk naujus kedus internetu ir leiskis į trasą! Greitas pristatymas per 1-2 d.d. Prekių grąžinimas per 31 d. Kiekvienos bėgimo batelių prekės puslapyje rasi gamintojo rekomenduojamą dydžių lentelę, kuri padės išsirinkti tinkamą dydį.

Running