Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Nike Air Max 95 Batai

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(6)
 1. 1 Spalva

  Nike Air Max 95

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  190,00 Eur 161,50 Eur
 2. 1 Spalva

  Nike Air Max 95

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  180,00 Eur 126,00 Eur
 3. 1 Spalva

  Nike Air Max 95 Ultra

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  180,00 Eur 153,00 Eur
 4. 1 Spalva

  Nike Air Max 95 Ultra

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  180,00 Eur 153,00 Eur
 5. 1 Spalva

  Nike Air Max 95 Ultra

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  180,00 Eur 153,00 Eur
 6. 1 Spalva

  Nike Air Max 95

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  180,00 Eur 153,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(6)

Kultiniai Nike Air Max 95

Praėjo daugiau nei 20 metų nuo klasikinių Nike Air Max 95 debiuto. Tai buvo iki tol neregėto stiliaus laisvalaikio kedai, savo sidabrine spalva, ryškiais neoniniai akcentais ir unikaliu siluetu sužavėję visą pasaulį.

Šiandien retro stiliui ir nostalgijai užvaldžius visą mados pasaulį, šie sportbačiai atrandami iš naudo ir yra pamėgti ne tik vyresnės kartos, bet ir Gen Z, kuriems Nike Air Max 95 yra tarsi žvilgsnis į praeitį.

Sportbačių dizainas

90-aisiais krepšinis išgyveno savo aukso dienas, tad populiariausi kedai buvo Nike krepšinio bateliai. Tačiau Nike nenorėjo užstrigti tik šioje srityje ir, norėdami žmonėms priminti ir apie bėgimą, tam pasitelkė naujuosius Nike Air 95.

Sukurti sportbačių dizainą pakviestas Sergio Lozano, kuris, turėdamas pramoninio dizainerio patirties, norėjo įkvėpti Air Max kolekcijai naujų vėjų.

Dizaineris teigė, kad įkvėpimą jis surado stebėdamas ežerą ir lietų ir galvodamas apie tai, kaip vanduo ardo žemę ir kaip šaunu būtų pavaizduoti tą eroziją sportbačių dizaine. Įdomu, ar ne? Jį taip pat įkvėpė žmogaus anatomija, tad sportbačiuose taip pat matomos įvairios raumenis, šonkaulius ir stuburą primenančios detalės.

Be meninės išraiškos, Sergio Lozano taip pat siekė ir praktiškumo. Tam, kad ant kedų ne taip matytųsi purvas, nešvarumai ir susinešiojimas, jis pasirinko pilką spalvą, nors buvo daug teigiančių, kad ji „niekam nepatiks“.

Nike 95 išsiskyrė ir tuo, kad neturėjo „Swoosh“ logotipo ant aulo – nedidelis ženkliukas, siekiant išlaikyti dizaino vientisumą, uždėtas tik ant užkulnio. Žinoma, patys kedai taip pat turėjo Air Max oro pagalvėlę, tik šį kartą ne tik ant kulno, bet ir priekyje.

Atgimimas

Naujos technologijos ir futuristinis dizainas buvo neįprasti ir prireikė šiek tiek laiko, kol šis Air Max modelis išpopuliarėjo. Iš pradžių jis buvo itin pamėgtas Europoje ir Australijoje, o vėliau paplito ir Amerikoje. Kultinis kedų statusas pasiektas tada, kai juos pradėjo nešioti įvairios žvaigždės, tokios kaip Eminem, Lebron James, Busta Rhymes ir kiti.

Bėgant metams pasirodė nemažai naujų modelio spalvų derinių, nuo juodai baltų iki „country camo“ stiliaus kedų.

Praėjus daugiau nei dvidešimčiai metų nuo išleidimo, šiandien Air Max 95 yra leidžiami iš naujo ir juos su malonumu dėvi šių dienų jaunimas bei muzikos ir kino žvaigždės. Įdomus faktas – juo apsiavus Kim Kardashian, Nike Air 95 modelio Google paieškos išaugo net 200%.

Galite rinktis iš plačios Air Max 95 salvų paletės, tad rasite kedus puikiai tiksiančius būtent jūsų stiliui ir poreikiams, ar tai būtų sportas, ar miesto gyvenimas. Šiuos „tėčio stiliaus“ kedus mėgsta vyrai, moterys ir paaugliai.

Nike Air Max 95 kaina yra prieinama daugeliui, ypač turint omeny aukštą jų kokybę.