Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Nike Air Max 2090

Kolekcijos
Mes negalime rasti prekių, atitinkančių pasirinkimą.

Futuristiniai Nike Air Max 2090

Pasaulį jie išvydo praėjus lygiai 30 metų nuo tos dienos, kai pasirodė „sneakerhedų“ ikona tapę Air Max 90 iš 1990-ųjų. Taip, tai – Air Max 2090, kiek paprastesnė, tačiau tobulesnė ir itin futuristinė šio modelio versija. Air Max 2090 tarsi atveria paslapties skraistę ir leidžia pamatyti, kaip rengsimės ir ką avėsime ne tokioje jau tolimoje ateityje – 2090-aisiais metais.

Naujos detalės

Nors šis naujas Nike Air Max modelis yra tikrai futuristinis ir galbūt tikrai panašiais kedais ateityje avėsime atostogų skirsdami į Marsą ar Mėnulį, Nike Air Max 2090 nėra tik puošmena, ar galimybė pasipuikuoti. Kaip visada, Nike stilių derina su patogumu ir kokybe.

Tiesą sakant, patogumo čia netgi daugiau nei iki šiol, nes šie Air Max turi dvigubai didesnę nei originalioji oro pagalvė, tad apsiavus šiais laisvalaikio batais vaikštome ir bėgiojame tarsi ant oro, o galbūt...skraidome kosmose?

Air Max 2090 modelis primena savo pirmtaką, tačiau akivaizdžios yra naujos ir itin kokybiškos detalės bei medžiagos. Šių batų viršus pagamintas iš pusiau permatomų plokščių, viena kitą perdengiančių spalvų ir metalinių detalių. Be to, kedų liežuvėlis yra labai lankstus, tad juos lengviau apsimauti, o ir varstyti juos labai patogu bei padeda kedams geriau prisiderinti prie pėdos formos. Galiausiai, kulno dalis labiau išsikišusi į išorę.

Pirmtakas Air Max 90

Sunku patikėti, kad nuo pirmųjų Air Max 90 pasirodymo praėjo jau daugiau nei trisdešimt metų, tačiau šie kedai ir šiandien jungia skirtingas kartas. Neretai pamatysime ir senelius, ir anūkus dėvinčius tuos pačius sportbačius. Argi ne nuostabu?

Nuo pirmųjų dienų Air Max 90 daugeliui devyniasdešimtųjų kartos vaikų simbolizavo ne tik ypatingą stilių, bet ir tą nepasiekiamą Vakarų pasaulį. Na, o tie, kuriems pasisekdavo šiuos sportbačius įsigyti ir apsiauti per kūno kultūros pamokas, pasijusdavo tarsi filmų herojai.

Air Max technologija

Nei vieni Air Max kedai negaminami be Air Max technologijos – visų batų paduose matomos pagalvėlės, pagerinančios amortizaciją. Pirmą kartą dienos šviesą ši technologija išvydo dar 1987-aisiais, kai Nike visiems apie sportbačių revoliuciją pranešė įspūdinga reklamine kampanija su  „The Beatles“ daina „Revolution“. Turbūt įkvėpimą pajuto ir patys „Nike“ darbuotojai, nes greitai atsirado ir legendinis šūkis „Just Do It“.

Taigi, tarp Nike ir Air Max galime dėti lygybės ženklą.

Air Max 2090 – aktyviems žmonės

Air Max 2090 kaina yra kiek aukštesnė nei kai kurių kitų modelių, tačiau paklauskite bet kokio gatvės mados mėgėjo, ar šis modelis yra to vertas, ir jis nedvejodamas atsakys „taip“.

Šie kedai tobulai tinka aktyviems žmonėms, nuolatos besisukantiems įvykių sūkuryje ir ieškantiems tiek stiliaus, tiek patogumo. Air Max 2090 puikiai dera tiek prie sportinių drabužių, tiek prie džinsų, tiek prie odinio sijono moterims ar ilgos megztos suknelės. Iš tiesų, riba yra tik jūsų vaizduotė, nes šis modelis puikia atrodys prie bet ko, o ypač jei mėgstate gatvės madą.

Nepraleiskite galimybės savo kolekciją papildyti Air Max 2090, nes gali būti, kad po dar trisdešimties metų jie kels tokią pačią nostalgiją, kaip ir jų pirmtakas. Įsigyk SIL.lt!