NUOLAIDOS IKI -70%

Bėgimo batai

Avalynė
Rūšiuoti
Puslapis
per puslapį
(53)
Rūšiuoti
Puslapis
per puslapį
(53)

Bėgimo batai – sėkmingų rezultatų raktas

Bėgimo bateliai vyrams – tai galingas variklis tavo treniruotėms! Bėgant Tavo pėdoms tenka didelis krūvis, todėl svarbu avėti specialiai bėgimui skirtą avalynę. Bėgdamas su laisvalaikio ar kitos kategorijos kedais rizikuoji patirti traumą. Bėgimo batai išsiskiria unikalia konstrukcija, kuri rūpinasi bėgiko pėdomis. Dažniausiai bėgimo kedai turi minkštą padą su puta ar pagalvėmis, kurios amortizuoja pėdas bei saugo nuo smūgių atsispiriant ir statant pėdą ant pagrindo – ypatingai tai aktualu tiems, kurie kilometrus įveikinėja miesto trasose, t.y. bėga asfaltu ar kitu kietu pagrindu.

Geriausi bėgimo bateliai mėgėjams ir profesionalams!

Bėgimo bateliai reikalingi ne tik maratonus bėgantiems profesionalams. Bėgimas Tau – atgaiva ir meditacija? O gal kilometrus suki siekdamas rezultatų ir ruošiesi rimtoms varžyboms? Tiek vienu, tiek kitu atveju reikalingi tinkami bėgimo batai.

www.sil.lt elektroninė parduotuvė siūlo didelį bėgimo kedų pasirinkimą profesionalams ir mėgėjams. Aukštos kokybės Nike, adidas, Jordan, New Balance bėgimo batai vyrams. Kedus savo treniruotėms čia ras ir ilgų, ir trumpesnių distancijų bėgikai. Kilometrus įveikti Tau padės inovatyvūs ir technologiškai pažangūs bėgimo kedai. Rinkis iš garsiausių bėgimo avalynės serijų. Viena iš jų – Nike Pegasus. Tai universalumu pasižymintis bėgimo kedai. Pirmasis serijos modelis pasauliui pristatytas buvo dar 1983-aisiais. Pegasus serija tapo ne tik aukščiausios kokybės ženklu, bet ir subūrė bėgimo entuziastų bendruomenę, kurioje vienijasi ne tik savo malonumui kilometrus įveikinėjantys mėgėjai, bet ir elitinio lygio profesionalai. Nuolat tobulinamos technologijos ir siekis patenkinti bėgančiųjų poreikius tuo pačiu kūrė ir nenutrūkstamą ryšį, kuris tapo vertinga kultūra.

Geriausi pasiūlymai, gera kaina ir greitas pristatymas – tik www.sil.lt parduotuvėje. Negaišk laiko – įsigyk naujus bėgimo kedus internetu ir leiskis į trasą!