Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Air Jordan Batai

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(3)
 1. 1 Spalva

  Air Jordan 6 Rings University Red

  Krepšinio batai kolekcijos

  180,00 Eur 144,00 Eur
 2. 1 Spalva

  Air Jordan 6 Rings Game Royal

  Krepšinio batai kolekcijos

  180,00 Eur 126,00 Eur
 3. 1 Spalva

  Air Jordan 6 Rings Lucky Green

  Krepšinio batai kolekcijos

  180,00 Eur 144,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(3)

Air Jordan – kultiniai kedai

Air Jordan – tai 1985-aisiais kompanijos Nike ir NBA superžvaigždės Michael Jordan kartu sukurti kedai, užkariavę gerbėjų širdis, spintas, ir tapę tiesiog kultiniais.

Šiandien Air Jordan yra viena žinomiausių ir geidžiamiausių sportinės aprangos ir sportinių batelių kolekcija pasaulyje, kūrėjams uždirbusi daugiau nei milijardą dolerių.

Iki 2007 metų  buvo sukurta 23 Air Jordan batelių modelių. Tačiau, kadangi krepšininko marškinėlių numeris dar nuo mokyklos dienų buvo „23“, ir, su pora išimčių, šį numerį jis nešiojo visą karjerą, nuspręsta vietoj Air Jordan 24 išleisti tiesiog Nike Air Jordan 2009 modelį. Iš viso iki šiol yra sukurti 35 Air Jordan modeliai.

Istorija

Nike Air Jordan laisvalaikio batai nuo pat pirmosios dienos parduotuvių lentynose stebina unikaliu dizainu.

Kurdami Air Jordan batelius Nike dizaineriai Peter Moore, Tinker Hatfield ir Bruce Kilgore naudojo ir elementus iš jau egzistavusių modelių, ir naujas idėjas, tarp kurių buvo ir plonas padas. Tai buvo Jordan reikalavimas, nes krepšininkas norėjo „jausti parketą po kojomis“.

Visgi, Jordanui sportbačiai iš pradžių visiškai nepatiko ir jis pareiškė jų nedėvėsiantis, nes „su jais atrodys kaip klounas.“ Laimei, po kiek laiko krepšininko nuomonė pakito ir Nike Jordan gamyba prasidėjo.

Pirmuosius porą metų batelius vis dar puošė Nike „Swoosh“ ženklelis, tačiau jo greitai neliko, o Air Jordan simboliu tapo paties Michael figūra.

Air Jordan imperija

Aštuntasis dešimtmetis buvo krepšininkų kurtų sportbačių aukso amžius, tad Air Jordan turėjo nemažą konkurenciją, tačiau dėka paties Michael Jordan populiarumo ir batų dizaino išskirtinumo, Air Jordan 1 gretai tapo rinkos lyderiais.

Prie sėkmės prisidėjo ir tai, kad Air Jordan kedai patiko ne tik sportininkams profesionalams, bet ir tiesiog batelių mylėtojams „sneakerheadams“.

Klasikiniai Air Jordan bateliai atitinka tuometines mados tendencijas, tačiau kartu yra itin patogūs ir su modernia ir Nike Air Max sistema.

Šiandien, be tradicinių batų, lentynose stovi ir kiti Air Jordan modeliai, skirti laisvalaikiui ir sportui.

Air Jordan kedai taip nebėra vienintelis kompanijos produktas, šiandien galima įsigyti ir sportinės aprangos, bliuzonų, marškinėlių.