-20% KREPŠINIO PREKĖMS su kodu HOOP20

Šortai Vyrams

Apranga
Rūšiuoti
per puslapį
(195)
Rūšiuoti
per puslapį
(195)

Sportiniai šortai maksimaliam komfortui ir laisvei!

Šortai – ne ką mažiau svarbus sporto stiliaus akcentas nei kiti aprangos komponentai. Ruošiesi į sporto salę? Tuomet Tau be abejonės reikalingi šortai sportui. Jie užtikrins ne tik komfortą, bet ir funkcionalumą. Atliekant pratimus ypatingai svarbu jaustis laisvai ir nevaržomai. Tik taip efektyviai judėsime ir sieksime aukščiausių rezultatų! Nike, adidas ir kitų garsių gamintojų sportiniai šortai vyrams pasižymi aukšta kokybe. Kokybiškos medžiagos lemia šortų ilgaamžiškumą, o pažangūs sprendimai atlieka svarbias funkcijas, tokias kaip prakaito išgarinimas, drėgmės pašalinimas bei prisitaikymas prie kūno linijų.

Tinkamus šortus išsirinkti svarbu ir kitoms sporto rūšims – krepšiniui ir bėgimui. Rungtyniaujant aikštėje ypatingai svarbu jaustis patogiai ir nevaržomai, todėl svarbu, jog krepšinio šortai būtų pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios ne tik pasirūpins drėgmės pašalinimu, bet ir užtikrins komfortą. Šias reikšmingas funkcijas atlieka ir bėgimo šortai. Ir visai nesvarbu, ar renkiesi trumpas distancijas ar bėgi maratoną – rinkis kokybišką aprangą ir mėgaukis sportu!

Stilingo laisvalaikio akcentas

Lauke pradėjus kilti temperatūrai nekantraujame atsikratyti sunkiais ir storais rūbais bei mėgautis laisve. Šortai – nepakeičiamas šiltųjų metų sezonų stiliaus akcentas, be kurio neįsivaizduojame nei vienos pavasario ir vasaros dienos. Universalus rūbas puikiai dera su pasirinktais kedais ir lydi mus į keliones, pasivaikščiojimus ar kitas laisvalaikio pramogas! Nieko nelauk ir stilingus vyriškus arba moteriškus šortus išsirink ir Tu! SIL elektroninėje parduotuvėje Tavęs laukia didelis šortų modelių ir spalvų pasirinkimas.