-20% KREPŠINIO PREKĖMS su kodu HOOP20

Vans

Gamintojai
Rūšiuoti
per puslapį
(297)
Rūšiuoti
per puslapį
(297)

Vans batai – riedlentininkų kultūros karalius

Vans batai – tai akcentas, be kurio negalėtume įsivaizduoti spalvingos šių dienų riedlenčių kultūros. Nuo ko prasidėjo visame pasaulyje pamiltos kompanijos istorija? Ji prasidėjo dar 1966-aisiais. Kovo 16-ąją broliai Paul‘as Van Doren‘as ir Jim‘as Van Doren‘as kartu su drugais Gordon‘u Lee ir Serge Delia Anaheimo mieste, Pietvakarių Kalifornijoje atidarė pirmąją „Van Doren Rubber Company“ vardu pakrikštytą parduotuvę. 704E Broadway gatvėje įkurta parduotuvė lankytojų sulaukė jau pirmąjį rytą – batus užsisakė 12 pirkėjų. Verslą lydėjo ir unikalus gamybos būdas – pirkėjai atsinešdavo savo medžiagas, o kitą dieną galėdavo atsiimti iš jų pagamintus Vans batus. Vans kedai ir jų populiarumas bei paklausa augo kosminiu greičiu – batelius pirmiausia pamėgo Kalifornijos skater‘iai, o su laiku Vans banga pasklido per visą pasaulį ir tapo neatsiejama riedlenčių kultūros ir gatvės stiliaus dalimi.

Vans legendos gimimas

Kartu su brolių ir jų draugų verslo pradžia debiutavo ir Vans #44 sportbačiai, kurie dabar yra žinomi Vans Authentic vardu. Šie bateliai tapo Vans kompanijos vizitine kortele ir yra mėgstami iki šių dienų! Paprastumu išsiskiriantys kedai pirmiausia užkariavo riedlentėmis ir BMX dviračiais gatves raižančius jaunuolių simpatijas, kurie mėgavosi jų patogumu ir tvirtu sukibimu. Laikui bėgant Vans laisvalaikio batai tapo unikalia stiliaus detale vyrams, moterims ir vaikams! Be Vans’ų būtų sunku įsivaizduoti šių dienų gatvės stilių. Kompanijos batelius mėgsta tiek jaunimas, tiek vyresnės kartos atstovai. Universalumu pasižymintys sportbačiai lengvai suderinami su pačių įvairiausių stilių drabužiais. Komfortiški, stilingi ir patogūs – Vans batuose telpa visos svarbiausios savybės, kurių reikalaujame iš laisvalaikio avalynės gamintojų!

Vans - kultūrinis fenomenas

Vans – tai daugiau nei paprasti batai. Su šiuo vardu galime sieti ne tik jau minėtą riedlenčių kultūrą ar BMX dviračius dėvint Vans Sk8 kedus, bet ir muziką, stilių ir nuolat evolucionuojančią gatvės kultūrą. 2016-aisiais Vans atšventė 50-ies metų gimtadienį ir nuolat juda į priekį bei savo veiklai kelia vis aukštesnius reikalavimus. Nuolat ieškoma bendradarbiavimo galimybių, pristatomos naujos kolekcijos ir kolaboracijos su sportininkais ar menininkais, taip pat Vans vardas matomas ir garsiausiuose pasaulio muzikos festivaliuose ar sporto varžybose.