Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Nike Air Max 90 Batai

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(6)
 1. 1 Spalva

  Nike Wmns Air Max 90

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  150,00 Eur 127,50 Eur
 2. 1 Spalva

  Nike Air Max 90

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  150,00 Eur 127,50 Eur
 3. 1 Spalva

  Nike Wmns Air Max 90

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  150,00 Eur 127,50 Eur
 4. 1 Spalva

  Nike Air Max 90

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  150,00 Eur 127,50 Eur
 5. 1 Spalva

  Nike Air Max 90

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  150,00 Eur 105,00 Eur
 6. 1 Spalva

  Nike Air Max 90

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  150,00 Eur 105,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(6)

Nike Air Max 90 kedai

Nike Air Max 90 – tai ikoninis Nike Air Max serijos sportbačių modelis, sukurtas 1990 metais legendinio dizainerio Tinkerio Hatfieldo. Air Max serijos modeliai tapo sportbačių etalonu dėl tuo metu naujos AIR technologijos, suteikusios batams lengvumo ir minkštumo, daugiafunkcinio pritaikymo: amortizacinės sistemos oro pagalvėlės buvo panaudotos ne tik kaip komforto, bet kartu ir dizaino elementas. Būtent Air-Sole padas su atvirai matoma oro pagalvėle leido pirkėjams ne tik pajusti modernios AIR technologijos poveikį, bet ir jį pamatyti. Atvirai matoma oro pagalvėlė tapo visų Nike Air Max modelių simboliu. Tuo tarpu Air Max 90 modelis pasižymėjo dar keliais išskirtiniais bruožais.

Unikalus dizainas

Nike Air Max 90 sportbačiai, kurie iki 2000 metų visiems buvo žinomi kaip Air Max III,  dizainerio Tinkerio Hatfieldo buvo pristatyti kaip patobulinta ankstesnių sportbačių modelių Air Max I, sukurtų 1987 metais, ir Air Max Light, sukurtų 1989 metais, versija. Nike Air Max III, dabar žinomi kaip Nike Air Max 90, iš esmės nuo pirmųjų dizainerio modelių skyrėsi padidinta oro pagalvėle, išryškinta drąsių neoninių spalvų pagalba. Kontrastingų neoninių raudonos „Radiant Red“  ir mėlynos „Laser Blue“ bei baltos, juodos ir pilkos spalvų derinimas buvo toks pat drąsus sprendimas kaip ir atviras oro pagalvėlės demonstravimas. Toks neįprastas ir drąsus sportbačių dizainas tuo metu itin sparčiai išpopuliarėjo tarp Nike sportbačių gerbėjų, o metams bėgant tapo ikoniniu Nike sportbačių modeliu. Nors, bėgant laikui ir tobulėjant gamybos procesui, Air Max 90 sportbačiai buvo keičiami ir modifikuojami, tačiau pagrindiniai akcentai, juos išskyrę iš kitų sportbačių, išliko iki šių dienų. Šiandien Air Max 90 sportbačiai, lengvai atpažįstami dėl specifinio Waffle stiliaus pado su atvirai matoma oro pagalve, įvairių ryškių spalvų batviršio detalių, termoplastinio poliuretano akcentų ant batraiščių ir kulno, toliau išlieka vieni patogiausių ir stilingiausių modelių pasaulyje.

Platus pasirinkimas

Kadangi Air Max 90 modelio sportbačiai vis dar išlieka vieni populiariausių pasirinkimų tarp laisvalaikio sportbačių, šių batų įvairovė spalvų ir dizaino atžvilgiu yra itin didelė. Tiek Nike Air Max 90 moterims, tiek Nike Air Max 90 vyrams pasižymi itin didele įdomių variantų ir spalvų sprendimų gausa pradedant nuo labiau minimalistinio dizaino ir vientisų spalvų modelių iki daugiaspalvių originalaus dizaino ir riboto leidimo modelių. Taip pat dėl tokio plataus asortimento, Air Max 90 sportbačiai yra vieni iš universaliausių modelių, lengvai priderinamų prie bet kokio stiliaus aprangos. www.sil.lt elektroninėje parduotuvėje rasi didelį Nike Air Max 90 modelių pasirinkimą – paskubėk ir atsinaujink jau dabar!