Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Nike Blazer

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(11)
 1. 1 Spalva

  Nike Blazer Low '77 Vintage

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  90,00 Eur
 2. 1 Spalva

  Nike Wmns Blazer Low Platform

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  110,00 Eur
 3. 1 Spalva

  Nike Blazer Mid '77 LX Lucky Charms

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  120,00 Eur
 4. 1 Spalva

  Nike Blazer Low '77 Premium

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  100,00 Eur 70,00 Eur
 5. 1 Spalva

  Nike Blazer Mid '77 Vintage

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  100,00 Eur 65,00 Eur
 6. 1 Spalva

  Nike Blazer Mid '77 Paint Splatter

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  100,00 Eur 85,00 Eur
 7. 1 Spalva

  Nike Blazer Low '77 Paint Splatter

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  85,00 Eur 59,50 Eur
 8. 1 Spalva

  Nike Blazer Mid '77 Suede

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  90,00 Eur 58,50 Eur
 9. 1 Spalva

  Nike Blazer Low Leather

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  85,00 Eur 51,00 Eur
 10. 1 Spalva

  Nike Blazer Mid GS

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  85,00 Eur 51,00 Eur
 11. 1 Spalva

  Nike Blazer Low Leather

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  85,00 Eur 59,50 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(11)

Nike Blazer – retro bateliai moderniems laikams

Nike Blazer –  tai 1973 m. sukurtas sportinių batelių modelis, per kelis dešimtmečius tapęs kultiniu ir pamėgtas tiek įvairių subkultūrų, tiek puošeivų, nepraleidžiančių naujausių mados naujienų.  

Originaliai šie sportbačiai buvo sukurti profesionaliems krepšininkams, tačiau per beveik penkiasdešimt egzistavimo metų jie šią rinką išaugo. Juos pirmiausiai „pasisavino“ riedlentininkų bendruomenė, o vėliau, po kolaboracijų su prekių ženklais Supreme, Comme des Garçons ir Virgil Abloh’s Off-White Imprint, Nike Blazer tapo tikru kiekvieno sneakerheado „must-have“.

Nike Blazer pavadinimą įkvėpė Nike buveinės Oregone vietinė NBA krepšinio komanda Portland Trail Blazers.

1970-aisiais techniniai sportbačiai dar buvo retenybė, tad krepšininkai dėl tvirtumo ir gero sukibimo su parketu rinkosi batelius guminiais padais. Nike, siekdamas Nike Blazer pristatyti kuo platesnei auditorijai, šių kedų debiutui pasitelkė NBA žvaigždę George “The Iceman” Gervin. „Ledinis žmogus“ savo darbą atliko puikiai ir sutvirtino Nike bei krepšinio sąsajas.

Nike jau tuomet turėjo išskirtinių rinkodaros idėjų bei toliau reklamuodami Nike Blazer pasitelkė visą savo magiją. Buvo išleistas vienetinis, tik Gervinui skirtas batelių modelis su užrašu „Iceman“ ant kulno, ir nors šiandien tai neatrodo nieko naujo, tuo metu niekas apie tokią reklamos taktiką nebuvo girdėjęs.

Nauja karta

1990-aisiais atsiradus naujoms batelių technologijoms, krepšininkai greitai pamiršo kedus vulkanizuotos gumos padais, tačiau bene iš karto Nike Blazer sportbačiams antrą gyvenimą suteikė kita sportininkų grupė - riedlentininkai.

Šie visuomet turėjo išskirtinį stilių, ir Nike Blazer greitai tapo jų mėgstamiausiais. Šių kedų guminis padas tobulai puikiai sukibo su lenta, o sunkios zomša ir oda buvo atsparios smūgiams ir įplyšimams.

Įpusėjus 2000-iesiems, Nike sukūrė naują klasikinio bato modelį su Zoom Air technologija, skirtą tik riedlentininkams ir pavadintą Nike Blazer SB.

2006 m. Nike ir kultinis Supreme prekių ženklas ir viena visų laikų sėkmingiausių kolaboracijų pakėlė Nike Blazer į naujas aukštumas. Riboto leidimo juodos, baltos ir raudonos spalvos kedai Gucci įkvėptu dizainu ir gyvatės odos Swoosh ženkliuku kainavo tris kartus daugiau nei įprasti ir susilaukė didžiulio dėmesio.

Šia kolaboracija Nike Blazer pasiekė platesnę auditoriją ir tokių prekės ženklų kaip Comme des Garçons  ir Abloh with Off-White, su kuriais sukūrė naujus kedų dizainus, dėmesį.

Galite pasirinkti iš dviejų Nike Blazer modelių – Blazer mid ir Blazer low. Blazer mid turi aukštesnį aulą ir yra šiek tiek retro, o štai Blazer low aulo neturi. Kaip pasirinkti? Dažniausiai tai tiesiog skonio reikalas, tačiau jei turite abu, modelius rinktis niekada nereikės. Ieškok jų SIL.lt!