Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Garantijos

Visos prekės yra originalios, joms taikomos teisės aktuose numatytos garantijos į pirkėjo teisę, kurios nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Norėdamas ja pasinaudoti, pirkėjas turi pateikti rašytinį prašymą, kuriame nurodo priežastį (prekės trūkumą), kartu su prekės įsigijimo dokumentu ir prekės trūkumo nuotraukomis. Komplektuojamųjų detalių kokybės garantijos terminas yra toks pat kaip pagrindinio gaminio ir pradedamas skaičiuoti kartu su pagrindinio gaminio kokybės garantijos terminu.

Prekės su trūkumais nuotraukas ir prekės įsigijimo dokumetą atsiųskite elektroniniu paštu [email protected].

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. salei skirta avalynė buvo naudojama žaisti lauke ar sportinė avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus avalynės nusidėvėjimo atveju. Ypatingai tai liečia krepšinio batus, kurie dėl patiriamų krūvių deformuojasi. Pavyzdžiui, profesionalaus krepšininko avimos avalynės patvarumo laikotarpis - 3 mėnesiai.