PAPILDOMA -10% VISOMS PREKĖMS SU NUOLAIDA kodas EXTRA10

Garantijos

Visos prekės yra originalios, joms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu sil@sil.lt arba prekę atsiųskite adresu:

SportClothes UAB
Putvinskio g. 50A
44211, Kaunas

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. salei skirta avalynė buvo naudojama žaisti lauke ar sportinė avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus avalynės nusidėvėjimo atveju. Ypatingai tai liečia krepšinio batus, kurie dėl patiriamų krūvių deformuojasi. Pavyzdžiui, profesionalaus krepšininko avimos avalynės patvarumo laikotarpis - 3 mėnesiai.