-20% KREPŠINIO PREKĖMS su kodu HOOP20

ASICS

Gamintojai
Rūšiuoti
Puslapis
per puslapį
(27)
Rūšiuoti
Puslapis
per puslapį
(27)

Asics – aktyvaus gyvenimo būdo detalė

Asics batai ir jų istorija prasidėjo dar 1949-aisiais Japonijoje – čia buvo įkurta kompanija, kuri pirmiausia gamino batus krepšiniui. Dabar jau puikiai pažįstamas vardas sudarytas iš garsios lotyniškos frazės žodžių pirmųjų raidžių - anima sana in corpore sano. Šis posakis išvertus į lietuvių kalbą reiškia sveika siela – sveikame kūne. Šiuo skambiu pasakymu kompanijoje ir vadovaujamasi, todėl Asics avalynė dedikuojama visiems, kurių gyvenime sportas ir aktyvus laisvalaikis užima itin svarbią vietą. Nuo pat įkūrimo Asics kompanija įsipareigojo ugdyti pasaulio jaunimą per sporto prizmę ir tokiu būdu prisidėti prie visuomenės ugdymo ir jos tobulėjimo. Ilgalaike kompanijos vizija yra laikomas siekis prisidėti prie aukštos kokybės gyvenimo būdo kūrimo bei propaguoti sveiką ir turiningą gyvenimo būdą, tam pasitelkiant pažangias sporto technologijas.

Asics - visame pasaulyje pamilti bėgimo bateliai

Asics kompanija tapo aukščiausios kokybės sinonimu. Ypatingai prie to prisideda bėgimo bateliai, kurie džiugina ne tik mėgėjus bėgikus, bet ir didelius atstumus bėgančius profesionalus. Kedai bei laisvalaikio batai vertinami dėl patvarumo, komforto ir pažangių technologijų, kurios leidžia maksimaliai mėgautis treniruotėmis ir varžybomis.

Asics - nesenstanti miesto stiliaus formulė

Asics kedai skiriami ir laisvalaikio stiliaus gerbėjams. Sportbačiai išsiskiria subtiliomis klasikinio stiliaus detalėmis bei aukšta kokybe. Nuolat tobulėjanti bei progresuojanti Asics kompanija ir jos avalynė tapo neatsiejamu modernaus stiliaus akcentu, kuriuo mėgausiesi kiekvieną dieną!