Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Apie mus

Labas! Susipažinkim – mes esame SIL!

Mes pasiruošę padėti Tau pasirodyti pasauliui ryškiausiomis spalvomis bei atrasti naujų akcentų savo įvaizdžiui!

Jau daugiau nei 10 metų rūpinamės Jūsų stiliumi ir kviečiame ne tik įsigyti aukščiausio lygio sporto ir laisvalaikio prekių, bet ir išlaisvinti tikrąjį AŠ. Norime, kad mūsų klientai būtų laimingi ir tikime, jog progos būti stilingu nereikia - gyvenkime tuo kiekvieną dieną!

Mus žavi Los Andželo gatvių karalius Nike Cortez, amžinai stilingi adidas Originals Superstar ir Converse, klasika jau tapę Timberland bei niekad nepabostantys Air Force 1, o dėl Jordan kedų einame iš proto! SIL kompanijoje tikime stiliaus ir kedų kultūra bei mylime sportą - bėgimą, tenisą, futbolą, intensyvias treniruotes ir dieviname krepšinį!

Čia mes su šiurpuliukais prisiminam Michael’o Jordan’o pergalingus metimus ir žavimės šių dienų NBA “Karaliumi” ir kitais fenomenais. Iš savo vietų šokam po Cristiano Ronaldo ir Leonel’io Messi įvarčių, Novako Džokovičiaus ir Serenos Williams kirčių bei neįsivaizduojame gyvenimo be stilingų “sneaker’ių”.

Esame jauni ir aukščiausių tikslų siekiame su entuziazmu bei vadovaujamės pagrindinėmis vertybėmis – atsakingais ir moderniais sprendimais nuolat augame bei siekiame maksimaliai patenkinti Jūsų poreikius. Ypatingai vertiname profesionalumą ir savo bendruomenėje laukiame tiek profesionalių sportininkų, mėgėjų bei gatvės stiliaus gerbėjų.

Nuo klasikinių Retro iki naujausias technologijas įkūnijančių batelius ir stilingą aprangą atrask www.sil.lt e-parduotuvėje. Maloniai kviečiame ir susitikti gyvai! Visų laukiame SIL parduotuvėje Kauno miesto centre – V. Putvinskio g. 50A. Jums siūlome didžiausią sporto ir laisvalaikio prekių asortimentą Lietuvoje ir garsiausių prekės ženklų produktus – Nike, adidas, Jordan, Puma, Fila, New Balance ir kt.

Stiliaus pergales pasiekime kartu – jaunatviškais ir madingais žingsniais!