PAPILDOMA -10% VISOMS PREKĖMS SU NUOLAIDA kodas EXTRA10

Reebok Kedai

Gamintojai
Rūšiuoti
per puslapį
(296)
Rūšiuoti
per puslapį
(296)

Reebok kedai - įkvėpta grakščios antilopės

Reebok batai ir jų istorija tęsiasi jau daugiau nei 100 metų! Tai vardas, kurį puikiai pažįsta visas pasaulis! Kaip ir kur gimė garsusis prekės ženklas? Pirmieji žingsniai buvo padėti Jungtinėje Karalystėje, Boltono mieste. 1895-aisiais keturiolikmetis Joseph‘as William‘as Foster‘is pradėjo dirbti savo tėvo dirbtuvėse, kur buvo gaminami bėgimui skirti batai su spygliais. 1900-aisiais jaunuolis nusprendė, jog yra pakankamai įgudęs ir savarankiškas, kad verslą galėtų vystyti pats ir įkūrė kompaniją J.W. Foster ir koncentravosi į sportininkams skirtą avalynę. Toks sprendimas pasiteisino – Foster‘io kuriama avalynė buvo vertinama net profesionalių sportininkų. Vienas iš ryškiausių to įrodymų – 1924-ųjų Paryžiaus Olimpinėse žaidynėse su Foster‘io bateliais pasirodė garsus bėgikas Harold‘as Abrahams‘as. Jis triumfavo 100m bėgimo rungtyje ir pasipuošė aukso medaliu.

Po šio sėkmingo pasirodymo batelių populiarumas augo dar labiau. 1958-aisiais batų kūrėjo kompaniją perėmė jo anūkai – Joe ir Jeff‘as Foster‘iais. Jie nusprendė naują etapą pasitikti su nauju vardu – Reebok. Jis kilo iš Pietų Afrikoje gyvenančios pilkosios antilopės, kuri anglų kalboje vadinama "rhebok". 1980-aisiais Reebok kompanijos vadovai nusprendė, kad sportiniai ir laisvalaikio bateliai turi būti papildyti drabužiais ir aksesuarais. Taip prasidėjo naujas kompanijos etapas, kuriuo buvo siekiama visapusiškai rūpintis sportininkais ir laisvalaikio stiliaus gerbėjais. 1983-aisiais gimė gyva Reebok legenda – iki šių dienų mylimi Reebok Classic Leather kedai.

Žingsnis į CrossFit

Dar vienas pokytis kompanijos istorijoje prasidėjo 2006-aisiais - Reebok tapo adidas dalimi. 2013-aisiais buvo pristatytas visiškai naujas Reebok logotipas – trikampis "Delta", kuris simbolizavo sporto ir fitneso nešamą naudą žmogui. Logotipas buvo sudarytas iš trijų dalių ir kiekvieną iš jų simbolizavo transformaciją – fizinę, psichologinę ir socialinę. Kartu su šiais pokyčiais buvo žengta į CrossFit treniruočių sekciją – Reebok kedai tapo neatsiejama šios kultūros dalimi. Vis plėsdamasi ir evoliucionuodama kompanija nenukrypsta nuo savo ištakų – Reebok kedai vyrams, moterims ir vaikams išlieka vienu populiariausių laisvalaikio stiliaus akcentų visame pasaulyje!