Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Converse Run Star Motion

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(5)
 1. 1 Spalva

  Converse Run Star Motion OX

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  120,00 Eur
 2. 1 Spalva

  Converse Run Star Motion Hi

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  120,00 Eur
 3. 1 Spalva

  Converse Run Star Motion Hi

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  120,00 Eur
 4. 1 Spalva

  Converse Run Star Motion OX

  Laisvalaikio Batai kolekcijos

  120,00 Eur
 5. 1 Spalva

  Converse Run Star Motion Hi

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  120,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(5)

Converse Run Star Motion – ateitis jau čia

Kai Converse pristatė savo naujausią modelį Run Star Motion, daugumos reakcija į jo futuristinį dizainą buvo kažkur tarp „oho“ ir „kaip man jų reikia“. Nors išleisdama šį neįprastą modelį kompanija rimtai rizikavo, mums atrodo, kad ta rizika pasiteisino su kaupu.

Praeities ir ateities junginys

Prie Run Star Motion sėkmės prisidėjo tai, kad nors žmonės visuomet mėgs klasikinę, jiems gerai pažįstamą avalynę, ji niekada neprilygs džiaugsmui atradus kažką naujo bei netikėto.

Run Star Motion yra tobulas tradicinių Converse ir šiuolaikinio dizaino junginys. Batų viršus, puoštas klasikiniu All Star ženkliuku, yra pagamintas iš 100% ekologiškos medvilnės, turi visiems puikiai pažįstamas siūles ir raištelius bei nedaug tesiskiria nuo originalo.

Tačiau visi panašumai su senaisiais modeliais baigiasi ten, kur prasideda batelių padai. Naujųjų kedų ekscentriški guminiai padai (gal netgi platformos) turi modernų ir labai patogų vidpadį bei stambų, žvaigžde pažymėtą kulną. „Dantys“ ant padų prideda šiems kedams masyvumo ir tęsia „ugly shoes“ mados tendencijų tradicijas.

Batų siluetas yra iš ties unikalus, o įkvėpimo avalynės dizaino komanda sėmėsi Berlyne – mieste, kupiname laisvės ir nuostabaus meno.

Žvilgsnis į priekį

Galima sakyti, kad Run Star Motion pravėrė duris į naują ir labai viliojančią mados ateitį ir tai, kaip rengsimės ir ką avėsime už kelių metų ir dešimtmečių.

Modelis turi aukštaaulę ir žemaaulę versijas bei kelias spalvas be itin ryškių detalių ar papuošimų, tad batus galėsite lengvai priderinti prie savo garderobo.

Run Star Motion kaina yra prieinama „sneakerheadams“, ieškantiems patogumo ir stiliaus. Tačiau iš tiesų nėra nesvarbu, ar mėgstate gatvės madą, ar tiesiog norite patogių kedų miestui – šis modelis puikiai tiks viskam.