Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Nike Air Max 98 Batai

Kolekcijos
Mes negalime rasti prekių, atitinkančių pasirinkimą.

Eklektiškas Nike Air Max 98 stilius

90 – ieji buvo tikras kedų aukso amžius ir parduotuvių lentynose nuolatos pasirodydavo vis nauji modeliai. Nike jau tada buvo vienas rinkos lyderių, nuolatos tobulinantis savo sportbačių dizainą ir technologijas ir taip vos per kelerius metus pasirodė Air Max 95, Air Max 97 ir Air Max 98.

Labai panašūs į savo pirmtakus, Air Max 98 laisvalaikio kedai turėjo tą patį padą, tačiau kiek grubesnę išorę. Pasirodžius šiam modeliui daugelis teigė, kad jis nebuvo toks geras ar išskirtinis, kaip pirmieji Nike Air Max, tačiau su tuo galima ginčytis. Šie kedai turėjo daug įvairių ryškių spalvų derinių ir buvo dar patogesni bei saugesni.

Pažangesnės technologijos

Nike Air Max 98 dizainą sukūrė Sergio Lozano, išgarsėjęs legendiniais Air Max 95. Naujasis modelis buvo technologiškai pažangesnis – žymioji Nike oro pagalvėlė dengė visą padą ir turėjo geriau saugoti nuo sumušimų ir sužalojimų. Taip pat, buvo pridėta raištelių papildomai paramai, o vidpadis gamintas iš raišyto poliuretano.

Spalvos taip pat buvo unikalios – pristatytas cemento, kukurūzų, obsidiano (juoda) spalvų derinys vyrams ir cemento, kukurūzų bei „ultramarine“ derinys moterims.

Deja, nors buvo ir patogūs, ir stilingi, Air Max 98 buvo greitai pamiršti.

Sugrįžimas

Vis dėlto, praėjus dvidešimčiai metų nuo Air Max 98 pristatymo ir atvilnijus retro bangai, šie kedai sugrįžo su trenksmu. Išleista daugybė naujų linijų įvairiomis spalvomis ir patobulintu dizainu. Tarp smagių spalvų rasite tokias kaip „Bubble Pack“, „Atomic Pink“ ir „Watermelon“, o jei mėgstate paprastumą, galite rinktis ir pvz. klasikinius juodus sportbačius

Viena žymiausių šių dienų modelių Bella Hadid labai prisidėjo prie šių kedų populiarinimo, kadangi ne kartą buvo nufotografuota juos avinti. Galiausiai ji tapo šio modelio ambasadore ir oficialiai juos pareklamavo savo Instagram paskyroje, kas padėjo dar labiau išpopuliarinti šį retro stilių.  

Nike Air Max 98 kedai padeda išreikšti savo asmenybę ir susikurti šiandien itin populiarių eklektišką stilių. Jie puikiai dera prie daugumos drabužių, pradedant džinsais ir treningais ir baigiant vasarinėmis suknelėmis. Tad, ką rytoj avėsi tu?