Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

New Balance 990

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(1)
  1. 1 Spalva

    New Balance Wmns 990 Made In USA

    Laisvalaikio batai kolekcijos

    200,00 Eur 120,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(1)

New Balance 990 – geriausi bėgimo bateliai pasaulyje?

New Balance bateliai – tai tobulas klasikinio sportinio stiliaus ir pažangių technologijų derinys, o 990 modelis – tikra kompanijos legenda. Ši sportbačių serija idealiai tinka bėgimui, o jų dizainas niekada neišeis iš mados. Per keturis dešimtmečius New Balance 990 ne tik patobulėjo, bet ir įsitvirtino patogiausių kedų Olimpe.

Kedų istorija

Pirmoji New Balance 990 laida parduotuvių lentynose pasirodė 1982 m. ir tai buvo vieni brangiausių sportbačių visoje rinkoje. Bet juk tai buvo patys geriausi bėgimo bateliai!

Naujieji sportbačiai apjungė stabilumą, amortizaciją ir lankstumą, tad, nors ir brangoki, buvo verti tos kainos, nes puikiai saugojo pėdas nuo smūgių ir buvo itin patogūs.

Reklamuodami New Balance 990 kūrėjai siekė įtikinti profesionalius bėgikus, kuriems kedų kokybė ir stilius buvo labai svarbūs. Na, o kaip dažnai nutinka, galiausiai aukšta kaina šiam modeliui suteikė išskirtinį statusą. Statuso simboliu jis tapo tokiuose JAV miestuose kaip Baltimorė ir Vašingtonas.

Visgi, rezultatai kalba patys už save – nors New Balance vadovai buvo atsargūs ir tikėjosi parduoti apie 5 000 batų porų, jų lūkesčiai buvo per kuklūs, mat jų parduota 10 kartų daugiau nei tikėtasi.

New Balance 990 šiandien

Šiandien New Balance 990 jau turi pelnytai užsitarnautą aukščiausio lygio sportbačių reputaciją ir yra neatsiejami nuo patogumo ir praktiškumo.

Siekdami neatsilikti nuo konkurencijos, šių kedų kūrėjai nuolatos tobulina ir atnaujina šį modelį. Vis dėlto, pokyčiai nedaromi be priežasties. Taip vieni pažangiausių bėgimo batelių per keturis dešimtmečius metus buvo koreguojami vos penkis kartus.

Šiandien bateliai lentynose – tobuliausia kultinio dizaino karta. Naujausi modeliai turi odos ir tinklelio paviršių, o ENCAP pado amortizacija, jungianti lengvą putplastį ir patvarų poliuretaną, pėdas saugo visą dieną bei leidžia joms kvėpuoti. Dizaine taip pat naudojama sintetinė zomša, o pasirinktos spalvos – patiks visiems ir tiks prie visko.

Vieni iš milijono

Aštuntajame dešimtmetyje kažkas yra pasakęs, kad 990-ųjų modelis išpildo beveik visus lūkesčius ir „iš 1000 yra 990“. Sunku ginčytis, nes šie sportbačiai tikrai vieni iš milijono ir nors New Balance 990 kaina ir nėra žemiausia rinkoje, kokybė ir patogumas yra to verti.

New Balance 990 tobulai tinka ne tik bėgimui, bet ir aktyviam gyvenimui mieste ar už jo ribų. Be abejo, jie dera prie džinsų ir laisvalaikio rūbų, tačiau nesuklysite juos apsiavę ir prie sijono.