Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Dr. Martens 1461

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(1)
  1. 1 Spalva

    Dr. Martens 1461 Stud Black Wanama

    Laisvalaikio Batai kolekcijos

    200,00 Eur 120,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(1)

Dr Martens 1461 – maištininkų ir stileivų uniformos dalis

Tikri pokyčiai ir tikras maištas prasideda gatvėse. O tas gatves dažniausiai trypdavo tam tikros markės juodos odos batai su geltonomis siūlėmis ir masyviais padais. Taip, kalbame apie kultinius Dr Martens, tapusius ne tik maištininkų uniformos dalimi, bet ir tikru mados pareiškimu.

Kasdienai ir festivaliams

Po kultinių aukštaaulių batų sėkmės, neužilgo pasirodė ir žemaauliai Dr Martens 1461. Kaip ir su pirmuoju modeliu, taip ir šiuo atveju batų pavadinimas buvo nulemtas jų išleidimo datos – 1961 m. balandžio pirmosios.

Dr Martens 1461 siluetas yra kažkur tarp pragmatiško ir pankiško, o žemaaulis dizainas primena klasikinius Oksfordo batus, tik, žinoma, su daugybe Dr Martens ženklų. Tarp jų – akimirksniu atpažįstamos geltonos siūlės ir tvirtieji padai, nuo kurių viskas ir prasidėjo.

Iš pradžių buvo pristatytas vyšnių raudonas ir juodas 1461 modelis, tačiau šiandien galite rasti įvairių spalvų, atspindinčių daugybę stilių ir subkultūrų. Tarp populiariausių vis dėlto išlieka Dr Martens 1461 Mono Black ir Dr Martens 1461 Mono Smooth stiliai.

Šis Dr Martens modelis, kaip ir visi kompanijos batai, pasižymi ilgaamžiškumu, meistriškumu ir išskirtinumu ir puikiai tiks tiek kasdienai, tiek muzikos festivaliams.

Be socialinių ir ekonominių ribų

Nuo pat pirmos dienos šis nesenstantis siluetas buvo tobulinamas ir greitai tapo pamėgtas įvairių subkultūrų. Dr Martens 1461 tapo svarbia kompanijos istorijos bei įvairių kultūrinių judėjimų dalimi.

Žinoma, batų patvarumas ir ilgaamžiškumas yra taip pat itin svarbūs, o patikimi „AirWair“ padai, kilpa ant kulno ir geltonos siūlės jau tapo legendiniais

Nuo septintojo ir aštuntojo dešimtmečio politinių protestuotojų ir darbininkų klasės iki devintojo dešimtmečio studentų, muzikantų ir universitetų – Dr Martens 1461 ištrynė visas socialines ir ekonomines ribas. Modelis tapo amžina maištingos dvasios, energijos ir kūrybinio įkvėpimo ikona, pamėgta visų maištininkų. Turbūt neperdėsime teigdami, kad 1461 – vienas populiariausių batų modelių visame pasaulyje.

Nesenstantys ir tinkantys prie visko

Šiandien Dr. Martens batai yra mylimi dar platesnės auditorijos. Jie suteikia akcento net įprasčiausiai aprangai ir yra tobulas pasirinkimas bet kokiai progai. Nuo darbo iki vasaros nuotykių – 1461 modelis yra itin universalus. Norėdami kiek pasipuošti, dėvėkite juos su suknelėmis, sijonais ar prie kostiumo, o kasdienai drąsiai renkitės džinsus ir odinę striukę.

Norite išsiskirti dar labiau? Įsigykite šiuos batus su platformomis. Nuo klasikinės juodos iki vasarinių spalvų, Dr Martens 1461 padės išsiskirti iš minios.