Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

adidas Originals Superstar Batai

Kolekcijos
Rūšiuoti
Puslapis
per puslapį
(25)
Rūšiuoti
Puslapis
per puslapį
(25)

adidas Originals Superstar batai – ikona sužibusi NBA arenose

adidas Superstar batai – tai gyva kedų kultūros legenda, pasakojanti ypatingą istoriją! Pirmieji kedų kontūrai pradėti braižyti dar 1964-aisiais. Siekiant konkuruoti su Converse, adidas pristatė žemo profilio Supergrip batus, tačiau didelio populiarumo jie nesulaukė. Antras bandymas buvo daug sėkmingesnis – 1969-aisiais gime išskirtiniai Superstar bateliai. Dėl priekinę kedų dalį dengiančios gumos jie buvo vadinami “shell tops”, “shell shoes” ar “shell toes”. adidas Superstar buvo pagaminti iš tvirtos odos ir stabiliai laikė sportininkų pėdas bei užtikrino apsaugą - tai buvo didelis pranašumas prieš kitus to laikotarpio krepšinio kedus. adidas Superstar sėkmingai plito ir 1973-aisiais juos avėjo didžioji dalis NBA krepšininkų – tarp jų ir garsieji George‘as Gervin‘as, Bob‘as Verga, George‘as Irvine‘as bei Kareem‘as Abdul-Jabbar’as.

Spalvingos gatvės kultūros variklis

Devintajame dešimtmetyje adidas Superstar tapo gatvės stiliaus akcentu – juos avėjo šokėjai, riedlentininkai. Šį modelį pamėgo ir 1983-aisiais įsikūrusios Run-DMC grupės nariai, kurie avėjo kedus savitu būdu – be raištelių ir iškeltu liežuvėliu. 1986-aisiais kedams jie net dedikavo kūrinį – “My adidas”. Tais pačiais metais Run-DMC kartu su 40000 ištikimiausių fanų šėlo Madison Square Garden arenoje, o atliekant kedų įkvėptą kūrinį į orą pakilo tūkstančiai Superstar batelių. Šį istorinį momentą minioje stebėjo ir tuometinis adidas rinkodaros vadovas Angelo Anastasio. Tapo akivaizdu, jog Run-DMC kelia Superstar į dar neregėtas aukštumas ir kompanija su muzikantais sudarė milijono vertės kontraktą, kuriuo parodė tikėjimą jaunimo kultūra.

Net ir po daugelio metų adidas Superstar batai nepraranda savo populiarumo ir žavesio – jie išlieka vienais perkamiausių kompanijos modelių. Tai kedai, kuriuos galime vadinti kedų kultūros elitu,m o juos dievina visas pasaulis – nuo jaunimo iki vyresnės kartos sneaker‘ių gerbėjų. Ikona tapęs modelis palietė ne vieną kultūrą ir toliau tęsia savo spalvingą istoriją. Prisijunk ir Tu prie laikui nepavaldžios adidas Superstar šeimos! adidas Superstar batai vyrams, moterims ir vaikams, gera kaina ir greitas pristatymas bei geriausi pasiūlymai – tik www.sil.lt elektroninėje parduotuvėje. Paskubėk atsinaujinti jau dabar!