Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

adidas Falcon Batai

Kolekcijos
Rūšiuoti
per puslapį
(2)
 1. 1 Spalva

  adidas Originals Wmns Falcon

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  100,00 Eur 45,00 Eur
 2. 1 Spalva

  Falcon RX W

  Laisvalaikio batai kolekcijos

  100,00 Eur 45,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(2)

adidas Falcon – populiariausi „baisieji“ kedai

1997 m. pasaulį išvydo naujas adidas kedų modelis adidas Falcon Dorf, iš minios išsiskyręs pačiais karščiausiais to meto mados elementais – kičinėmis spalvomis, drąsiu dizainu ir ypatingu patogumu.  Šie bėgimui skirti sportbačiai buvo itin patogūs tiek kasdienai, tiek sportui ir, jei vaikystę ar paauglystę praleidote būtent tuo laikotarpiu, yra didelė tikimybė, kad avėdami būtent šiais kedais ėjote ir į mokyklą, ir į treniruotę.

Ilgą laiką batelių kūrėjų komanda niekaip negalėjo sugalvoti pavadinimo šiam naujam dizainui, tačiau galiausiai įkvėpimą rado šalia adidas Vokietijos būstinės esančiame Falkendorf miestelyje (tiksliau jo pavadinime), pro kurį bėgiodavo beveik kiekvieną rytą.

Praėjus daugiau nei dviem dešimtmečiams nuo pirmosios laidos, 2018 m. adidas Falcon sugrįžo į rinką su beveik identiškais siluetu ir stiliumi. Tiesa, adidas Falcon vyrams dabar oficialiai vadinami  YUNG-1, o adidas Falcon moterims –  Falcon W. Šie retro bateliai priklauso adidas Originals linijai ir kartais bendrai yra vadinami adidas Original Falcon.

Stambus padas šiems kedams suteikia ne tik madingą 90-ųjų išvaizdą, tačiau ir papildomo patogumo. Visgi, jaunajai kartai, devyniasdešimtuosius pažįstančiai tik iš filmų ir TV, svarbiausi yra nostalgijos elementas ir pasaulį vis dar tebekrečianti baisiųjų „tėčio kedų“ mada.

adidas Falcon moterims stilius yra itin ryškus, išsiskiria unikaliomis spalvų kombinacijomis bei tobulai atspindi laisvą, maištingą 90-ųjų laikotarpio dvasią populiariojoje kultūroje, mene, muzikoje ir madoje. adidas Falcon vyrams dizainas yra kiek santūresnis.

Pristatyti sugrįžtančiuosius adidas Falcon pasitelkta viena ryškiausių Gen-Z žvaigždžių, modelis ir „influencerė“ Kylie Jenner.

Dera prie visko

adidas Falcon gamyboje naudojama natūrali oda (zomša), sintetika ir tinklelinė sintentinė medžiaga. Šie laisvalaikio batai yra itin patogūs, puikiai prisitaiko prie pėdos, yra labai laidūs orui ir tvirti. Batelių padui pritaikyta smūgius sumažinanti Torsion System sistema ir EVA putos.

adidas Falcon yra vieni populiariausių „baisiųjų“ (angl. ugly) kedų pasaulyje, jaunimas itin mėgsta juos derinti ne tik su sportine ar laisvalaikio apranga, bet ir klostuotais sijonais ar kostiumo kelnėmis. Eklektika ir originalumas čia yra ne tik priimtini, bet ir labai pageidaujami.

Kaip išsirinkti tau tinkamiausius adidas Falcon kedus? adidas Falcon išsiskiria savo spalvų deriniais, pradedant klasikinėmis juoda ir balta, ir baigiant violetinės, pilkos, rožinės, oranžinės ir elektrinės deriniais.  

Kad ir kuriuos batelius pasirinksite SIL.lt, galite būti tikri, kad jie jūsų stiliui suteiks išskirtinumo, o jūsų kojoms – patogumo.