Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

NIKE Tamprės

Nike
Rūšiuoti
per puslapį
(4)
 1. 1 Spalva

  40,00 Eur 18,00 Eur
 2. 1 Spalva

  40,00 Eur 18,00 Eur
 3. 1 Spalva

  35,00 Eur 15,75 Eur
 4. 1 Spalva

  35,00 Eur 15,75 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(4)

Nike tamprės – visiems gyvenimo atvejams

Nesvarbu, ar joga, ar pasivažinėjimas dviračiu, ar pasivaikščiojimas parke – patogiai ir laisvai jaustis jums padės visame pasaulyje mylimos Nike tamprės.

Ir nors vieną porą galite dėvėti visais gyvenimo atvejais, kodėl gi spintos nepapildžius keliais modeliais? Vienos – sportui salėje, kitos – bėgiojimui, o trečios patogiems savaitgaliams namuose ar prie ežero.

Stilių įvairovė

Nike siūlo didžiulę tamprių įvairovę, tačiau skirtingus dizainus vienija minkštumas, patogumas, atsparumas ir ilgaamžiškumas. Galite daryti kiek norite pritūpimų, Nike tamprės neišsitampys labai ilgai, o kartu jus saugos visose pozose.

Galite rinktis tampres su kišenėlėmis būtiniausioms smulkmenoms ir telefonui – taip su savimi visada turėsite ir raktus, ir mėgstamiausią muziką.

Nike timpos su besiūliais šonais jums suteiks tarsi nulietą siluetą, o labai lengvas ir švelnus InfinaSoft audinys bus labai malonus ant odos.  

Iki kulkšnių ar blauzdų? Asortimente lengvai rasite jums idealiai tinkantį kirpimą, o raštų ir spalvų pasirinkimas patenkins net ir išrankiausius. Mėgstančios aukštą liemenį džiaugsis tamprėmis suteikiančiomis papildomos paramos.

Aukštosios technologijos

Nike tamprės moterims ir Nike tamprės vyrams tampa tarsi antrąja oda. Pajutę nepakartojamą patogumą nenorėsite grįžti prie nieko kito.

Nike tamprės iš audinio su Dri-FIT technologija pašalina prakaitą ir padeda jums išlikti sausiems sportuojant net karščiausią dieną.

Nike Dri-FIT technologija yra naujoviškas poliesterio audinys, sukurtas taip, kad išliktų sausas: aukštos kokybės mikropluošto konstrukcija palaiko natūralų kūno aušinimą, pašalindama prakaitą ir paskirstydama jį per audinio paviršių, kad greičiau išgaruotų.

Patogumas garantuotas.

Ateitis jau čia

Dri-FIT technologija yra pažįstama beveik visų, tačiau Nike niekada nestovi vietoje ir visai neseniai pristatė naujausią savo medžiagą pavadinimu Forward.

Pagaminti šį audinį reikia mažiau žingsnių: taip sunaudojama mažiau energijos, nei tradiciniams audiniams, o produkcijos anglies pėdsakas yra maždaug 75 % mažesnis, lyginant su standartiniu.

Naujai Nike Forward medžiagai ir gamybos procesui sukurti prireikė daugiau nei penkerių metų, o bendrovė ją pavadino svarbiausia naujove nuo Dri-FIT.

Sporto entuziastai visame pasaulyje Nike tampres renkasi ir todėl, kad jos yra patvarios ir ilgaamžės. Taip galite judėti, skalbti ir jas nešioti vėl ir vėl.

Nike tamprės – kiekvienai dienai

Nike tamprės iš karto taps jūsų mėgstamiausiu drabužių kiekvienai dienai. Jas galite dėvėti ne tik sportui, bet ir laisvalaikiui. Derinkite su bliuzonais, marškinėliais, marškiniais ir kitais mėgstamais drabužiais.