Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

NIKE Kuprinės

Nike
Rūšiuoti
per puslapį
(2)
  1. 1 Spalva

    75,00 Eur 52,50 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(2)

NIKE kuprinės – sportui, kasdienai, mokyklai

Nesvarbu, ar einate į darbą, mokyklą ar sporto salę, stilinga ir patogi kuprinė yra tiesiog būtina. Ir turbūt nerasite geresnio pasirikimo, suderinančio visus šiuos elementus, nei NIKE kuprinės. Patvarios, stilingos ir pritaikytos aktyviam gyvenimui – jos neturi sau lygių.

Aukšta kokybė

Kokybė ir patvarumas yra labai svarbūs renkantis kuprinę. NIKE kuprinės, pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, be abejonės, užtikrina ir vieną, ir kitą. Nepalankioms oro sąlygoms atsparios medžiagos apsaugos kuprinę bei išlaikys puikią jos išvaizdą ją nešiojant net labai ilgą laiką.

Nesijaudindami galėsite ją neštis į sporto klubą, mokyklą, darbą ar kelionę.  Pagal savo poreikius pasirinkite kuprinę su daugiau ar mažiau kišenių, talpesnę, ar mažesnę, ryškią ar neutralių spalvų.

Kiekvienai progai

Kiekviena NIKE kuprinė yra kuriama su tikslu. Tad, rinkdamiesi jums tinkamiausią, apgalvokite, ką joje nešiosite. Daugiau kišenių gali prireikti jei keliausite į universitetą ir norėsite susidėti ir kompiuterį, ir rašiklius, ir knygas.

Sporto klubui taip pat tiks talpesnė kuprinė, į kurią lengvai sutalpinsite ir batelius, ir aprangą, o jei eisite į savaitgalio žygį užteks ir mažesnės, lengvesnės kuprinės. Galite rinktis iš įvairiausių spalvų, nuo prie visko tinkančių juodos ar mėlynos, iki ryškiaspalvių mokyklai.

NIKE kuprinės mokyklai

Nei vienas mokinys neįsivaizduoja savo kasdienybės be mokyklinės kuprinės. Na, o kuprinė NIKE – tobulas pasirinkimas dėl jos patogumo ir unikalaus dizaino. Mokyklinės kuprinės sukurtos taip, kad palengvintų naštą pečiams ir nugarai, o skirtingos spalvos ir stiliai tiks kiekvienam mokiniui.

Sau patinkančią kuprinę išsirinks ir mergaitės, ir berniukai, ir mažieji, ir paaugliai. NIKE mokyklinės kuprinės – kiekvieno vaiko svajonė. Joje jis sutalpins viską, ko reikia kiekvienai dienai, nuo knygų ir rašiklių iki pietų dėžutės ir sportinių batelių. 

Ilgaamžiškumas ir stilius

Kaip ir visi NIKE produktai, taip ir NIKE kuprinės pasižymi ilgaamžiškumu ir tvarumu. Stiprios, tvirtos medžiagos, kokybiški užtrauktukai ir kiti elementai saugos jūsų kuprinę kiekvieną dieną, kad ir kaip dažnai ją naudotumėte.

Tad, ar gali būti geresnis derinys nei patogumas, ilgaamžiškumas ir madingumas? Kiekvienas miestietis lengvai priderins NIKE kuprinę prie savo gyvenimo būdo ir stiliaus. Jos tiks ir prie sportinių drabužių, ir prie laisvalaikio aprangos, tokios kaip džinsai ir džemperis, o neutralių spalvų kuprinės puikiai atrodys ir prie darbo drabužių. Taigi, išsirinkite jums labiausiai tinkančią ir patinkančią ir džiaukitės kuprine metų metus!