Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

NIKE Gertuvės

Nike
Rūšiuoti
per puslapį
(1)
  1. 1 Spalva

    16,00 Eur 12,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(1)

Nike gertuvės: kad įveikti troškulį visada būtų paprasta

Ir sportui, ir kasdienai – Nike gertuvės su jumis keliaus visur ir visada. Tobulai tinkančios vandeniui ir sportiniams gėrimai, šios kokybiškos ir praktiškos gertuvės yra visiška būtinybė tiek sportininkams, tiek aktyvaus laisvalaikio mėgėjams.

Nike sporto avalynę, aprangą ir įrangą gamina jau daugiau nei pusę šimtmečio ir kiekvienas kompanijos produktas yra tobulai apgalvotas ir pagamintas.

Su Nike gertuvėmis troškulį numalšinsite greitai ir efektyviai ir taip visą dėmesį galėsite skirti bėgimui, sporto salei, ar intensyviam darbui.

Aukšta kokybė

Dideliame gertuvių asortimente rasite tai, kas jums tiks labiausiai. Skirtingi dydžiai, spalvos, talpos ir medžiagos patenkins net ir išrankiausią. 

Štai Nike Hyperfuel Water Bottle yra vienas populiariausių vandens butelių rinkoje. Jis pagamintas iš sveikatai nekenksmingo plastiko be BPA ir turi patogų nešiojimo dirželį.

Gertuvė Nike taip pat turi stumiamą dangtelį, kuriuo lengvai ją atidarysite ir uždarysite, ji taip pat yra labai lengva ir puikiai telpa delne.

Aktyviam sportui

Nike gertuvė HyperCharge Shaker Bottle turi integruotą maišytuvą, kuris tolygiai įmaišo papildus į jūsų gėrimą: taip būsite iškart pasiruošę prieš arba po treniruotės. Išlenktas vidinis pagrindas palengvina gertuvės valymą, o tverčiamas snapelis turi sandarų sandariklį, kad būtų ramu jog jūsų kuprinė visada išliks sausa.

Nike Sport vandens gertuvė puikiai tinka treniruotėms, nes iš abiejų pusių turi gumines plokštes, kurias lengvai sugriebsite net šlapiomis rankomis, bei pakreiptą galvutę, iš kurios labai patogu gerti. Ši gertuvė taip pat turi sandarų sportinį dangtelį.

Itin populiari yra ir unikalaus dizaino Nike Hypercharge Straw gertuvė su integruotu šiaudeliu ir ryškiomis spalvomis bei piešiniais. Turint ryškią gertuvę lengviau prisiminsite ją pasiimti ir sunkiau ją pamiršite sporto salėje.

Praktiška ir lengva prižiūrėti

Nike gertuvės yra itin kokybiškos – jas galite nešiotis su savimi bei imti į ilgus žygius nesibaimindami, kad vanduo ištekės.

Gertuvės taip pat labai talpios, tad gėrimo užteks ir ilgo bėgimo ar treniruočių metu. Galite rinktis iš dydžių nuo 500, 710 ml iki 1,15 ir 1,9 l.

Stilinga ir funkcionali gertuvė greitai taps neatskiriama jūsų gyvenimo dalimi. Be to – ji šauniai derės prie jūsų sportinės aprangos.

Nike gertuves prižiūrėti labai paprasta, o nešiotis tiks tiek kuprinėje, tiek pritvirtinus prie diržo specialiu segtuku, esančiu ant butelio.