Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

adidas Kuprinės

Rūšiuoti
per puslapį
(1)
  1. 1 Spalva

    adidas Performance Dame Lillard kojinės

    Kojinės adidas performance

    15,00 Eur 7,50 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(1)

Talpios, patogios ir stilingos adidas kuprinės

Kasdienai, sportui, ar kelionėms – adidas kuprinės ir jų platus asortimentas tinka ir patinka visiems. Sau patogiausią ir tinkamiausią modelį išsirinks kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, skonio ir gyvenimo būdo.

Įvairios adidas kuprinių spalvos, raštai, dydžiai ir dizainas abejingų nepalieka niekada.

Įvairovė ir ilgaamžiškumas

Rinkdamiesi adidas kuprinę, renkatės patogumą ir ilgaamžiškumą. Kiekvienas iš suaugusiems ir vaikams skirtų modelių yra kruopščiai sumanytas ir sukonstruotas taip, kad tobulai atliktų jūsų pasirinktą funkciją – ar tai sportas, ar laisvalaikis.

Patogios, mažos kuprinės puikiai tiks, kai turite vos keletą daiktų. Jose yra pakankamai vietos visiems kasdienėms būtinybėms, tačiau jos taip pat itin kompaktiškos ir neužima daug vietos. Beveik visos kuprinės adidas turi patogias šonines kišenes vandens buteliams, tad yra tinkamos nešiotis ir mieste, ir už jo ribų.

Modernios, dailiai atrodančios susukamos adidas kuprinės, pagamintos iš vandeniui ir plyšimui atsparios X-Pac medžiagos, yra tobulos miestui ir darbui, kadangi jų vidinėse kišenėse galima susidėti bet ką – nuo didesnių kompiuterio iki telefono.

Bet kuriuo atveju, adidas kuprinės yra skirtos tiek patogumui, tiek savo unikalaus stiliaus išreiškimui. 

Patogumas kasdienai

Didesni adidas kuprinių modeliai yra skirti tinkamiems žygiams bei kelionėms. Glotnių siluetų ir be jokių išsikišusių kampų, galinčių sukelti diskomfortą vykstant į ilgesnį žygį, jas nešioti itin lengva. Papildomi dirželiai ant žygio kuprinių leidžia pririšti papildomus daiktus, tokius kaip miegamieji kilimėliai ar striukės, kad neužimtumų papildomos vietos viduje.

Kasdieniniam naudojimui skirtose kuprinėse yra naudingų skyrių, skirtų konkretiems daiktams laikyti. Pavyzdžiui, čia įmontuoti nešiojamojo kompiuterio skyriai su paminkštintais pagrindais, kad apsaugotų jį nuo sutrenkimų. Papildomos priekinės kišenės suteikia daugiau erdvės, todėl kuprinė tampa dar patogesne ir naudingesne.

Keliautojai bei miestiečiai vertina dailias mini adidas kuprines ir universalius krepšius su dirželio konstrukcijomis skrydžiams. Šias kuprines galima nešiotis kaip krepšį per petį arba kaip portfelį.

Ateities kartoms

Visi žino, kad nauji mokslo metai sugrąžina jau mylimus mokytojus, klases ir draugus.

Moksleiviams mokyklinės adidas kuprinės labai patinka todėl, kad jose užtenka vietos knygoms, segtuvams, sąsiuviniams ir pietų dėžutei. Čia yra ir kelios užtrauktuku užsegamos kišenės rašikliams ir kitiems reikmenims, o lengvai plaunamas audinys labai patinka tėvams.

Besirūpindamas ateities kartomis adidas savo gamyboje taip pat naudoja vis daugiau perdirbtų, natūralių ir tvarių medžiagų ir kitų planetai draugiškesnių naujovių.