Geriausia krepšinio komanda istorijoje, kuri niekada iš tikro neegzistavo. Tai Rosvelo „Rayguns“. Nesi apie ją girdėjęs? Trumpam grįžkime į 2002-ųjų pavasarį. Nike Basketball tada pristatė kampaniją, kuri nukėlė į alternatyvios realybės veiksmą 1975-aisiais ir pasakojo įtraukiančią legendą. ABA (nuo 1976-ųjų NBA) rungtyniavusi „Rayguns“ ekipa tuo metu buvo prasčiausia lygos komanda ir buvo be gailesčio talžoma varžovų. Viskas apsivertė aukštyn kojomis į Rosvelą nusileidus laiku keliaujančiam kosminiam laivui. Kartu su juo atvyko daktaras Funk‘as (Vince‘as Carter‘is) ir jo žvaigždžių komanda iš 2002-ųjų, kurioje netrūko garsių pavardžių – Jermaine’as O’Neal’as, Paul’as Pierce’as, Baron’as Davis’as, Jerry Stackhouse’as. Krepšininkai iš ateities prisijungė prie „Rayguns“ ekipos ir padėjo jai iš autsaiderių tapti dominuojančia jėga ABA lygoje.

2005-aisiais „Rayguns“ komanda buvo prisiminta dar kartą – specialiai šia tema išleisti Nike Dunk Low SB Raygun kedai. Paskutinįjį kartą šią fikcinę komandą išvydome 2019-aisiais, kai Nike išleido dvi Nike Dunk Low versijas taip pagerbdama Nike SB legendą Sandy Bodecker‘į, kurį dažnai būdavo galima išvysti su „Rayguns“ džemperiu.

Naujausią “Raygun” kolekciją užpildė spalvingi legendiniai siluetai ir šių dienų pažibos iš Nike ir Converse – Nike Air Raid, Nike Kyrie 7, Nike Blazer, Nike Air More Uptempo, Nike Flight ‘89, Converse Chuck 70 Hi, Converse Pro Leather ir ikoniniai Nike Air Force 1 laisvalaikio batai. Pastaruosius kedus, papuoštus mistinės Rosvelo komandos spalvomis, įsigyti gali ČIA. Kolekciją sudaro ir stilingi aprangos akcentai – marškinėliai, šortai, džemperis, kepurė bei kojinės.

Roswell Rayguns kolekcija internetu ➡️ APSIPIRKTI

Roswell Rayguns kolekcija internetu ➡️ APSIPIRKTI