Vis dažniau ir garsiau kalbama apie retro krepšinio batelių sugrįžimą į šių dienų stiliaus tendencijų lauką. Apie šluojamas Jordan legendas kalbėti net neverta, tačiau šiuo keliu žengti vis drąsiau bando ir kiti brand’ai. 2020-aisiais savo archyvus pakapstę ir legendas prisiminę darbų ėmėsi New Balance ir adidas, kurie gyvybės sėkmingai įpūtė New Balance 550 ir adidas Forum 84 modeliams. Estafetę perima Reebok, kuri prikels bene garsiausią savo siluetą iš krepšinio arenų – tai Reebok Pump Omni Zone II.

Šis modelis tapo raktu į sėkmę PUMP technologijai, kuri pristatyta buvo 1989-aisiais, tačiau populiarumo susilaukė tik 1991-aisiais. Ir už tai Reebok turėtų būti dėkinga tuometiniam Bostono „Celtics“ naujokui Dee Brown’ui. Jaunuolis gavo pakvietimą dalyvauti NBA visų žvaigždžių savaitgalio dėjimų konkurse. Į Šarlotę varžytis su Shawn’u Kemp’u, Rex’u Chapman’u ir kitais lankų drebintojais Brown’as atvyko nusiteikęs pasilinksminti pats ir tuo pačiu sukurti šou publikai. Visus septynis savo dėjimus tą vakarą Brown’as pradėjo nuo simboliško šou elemento - Reebok Pump Omni Zone II kedų “pripumpavimo”, kuris itin patiko Šarlotės arenoje susirinkusiems žiūrovams. „Planavau “užsipumpuoti” juos prieš pirmąjį savo dėjimą. Man tai atrodė puiki idėja ir nekantravau pamatyti, kaip į ją reaguos publika“ – pasakojo pats Dee Brown‘as. Renginį vainikavo legenda tapes Brown’o dėjimas finale užsidengus akis ir tapimas vos antruoju naujoku istorijoje laimėjus šį konkursą. Po šio gynėjo šou Reebok kedai, turintys PUMP technologiją šoko į populiarumo aukštumas bei laikui bėgant tapo sneaker’ių kultūros ikona.

Po 30-ies metų petraukos Reebok pirmą kartą sugrąžins identiškai atkurtus aukšto profilio Pump Omni Zone II, kokius 1991-aisiais avėjo Dee Brown’as. Legendinius dėjimus lydėjusių Reebok batelių sugrįžimas numatytas kovo 5-ąją.

Reebok avalynė ir apranga internetu ➡️ SHOP