Vyrų, moterų ir vaikų mylimas Keen yra pagrindinis bet kurios aktyvios šeimos batų spintos elementas. 2003-aisiais įkurtas Keen prekės ženklas sėkmės susilaukė labai greitai ir tapo tarptautine sensacija. Pažangi gamyba ir apgalvotas dizainas daugelį pirkėjų paverčia gerbėjais visam gyvenimui. Keen Footwear istorija prasidėjo nuo išradimo, kurį paskatino būtinybė.

Keen kompaniją įkūrė Martin‘as Keen‘as, kuris dievino sandalus ir buriavimą. Kaip žino kiekvienas, kada nors plaukęs burlaiviu, sandalai atvirais pirštais tam nėra pati geriausia idėja. Keen‘as dirbo batų dizaineriu didelėse įmonėse, tokiose kaip Saucony ir Timberland, todėl nusprendė sukurti hibridinius batus, kuriuos būtų patogu avėti laive ir lauke. Dauguma Keen batų turi ikona tapusią guminę „nosį“, kuri užtikrina apsaugą kojų pirštams. Martin'o kurta avalynė akimirksniu sulaukė sėkmės. Jie debiutavo batų parodoje 2003-aisiais, o pirmaujantis rinkos leidinys Footwear News juos pavadino „Metų debiutu“. Keen įkūrėjas Martin‘as Keen‘as dažnai išreikšdavo savo filosofiją ir nevengdavo kritikuoti garsius batų prekės ženklus, kurie teikia pirmenybę elegantiškam dizainui ir rinkodarai, o ne patogumui ir funkcionalumui.

Keen batai ne kartą tapo pagrindiniu stiliaus gerbėjų diskusijų objektu. Pagrindinis Keen avalynės privalumas nuo pat pirmųjų dienų buvo jų funkcionalumas ir apgalvotas dizainas. Keen batai neabejotinai yra tobuli veiklai lauke, tokiai kaip buriavimas, žygiai ar pasivaikščiojimai.

Po to, kai Keen batai ir sandalai sulaukė tokios neginčijamos sėkmės, Keen pradėjo plėsti savo gaminių linijas. Be hibridinių sandalų, Keen asortimentą papildė ir avalynė šaltam orui. Taip pat, gamyba iš Alamedos (Kalifornija) buvo perkelta į Portlandą (Oregonas). Naujos linijos tapo tokios pat populiarios, kaip ir originalus Keen sandalas. Prekės ženklas taip pat pristatė laisvalaikio avalynę, kojines ir krepšius. Keen gerbėjai gali rinktis iš pačių įvairiausių stilių avalynės ir atrasti tinkamus batus visoms progoms, nesvarbu, koks oras ar veikla.

Nuo vienos batų koncepcijos iki tarptautinės sėkmės - Keen yra tobulas amerikietiškos svajonės įgyvendinimo pavyzdys. Lauko veiklų entuziastai ir laisvalaikio stiliaus gerbėjai visame pasaulyje pamilo Keen avalynę. Jos gamintojai ir kompanija rūpinasi ne tik komfortu ar stiliumi. Keen misija – daug didesnė. Čia tikima, kad visų mūsų laimei yra būtinas buvimas lauke ir aktyvus gyvenimo būdas, todėl Keen kviečia jungtis visus ir keliauti ieškoti nuotykių bei rūpintis savo sveikata. Laimė mūsų laukia už durų, todėl keliaukime visi – veskimės vaikus, draugus, net naminius gyvūnėlius ir įkvėpkime gryno oro.

Keen avalynė vyrams ir moterims

Keen avalynė vyrams ir moterims