PAPILDOMA -10% VISOMS PREKĖMS SU NUOLAIDA kodas EXTRA10

Nike Metcon 5 AMP

SKU:
CD3395-006
 •  
  Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
  Greitas pristatymas per 1 darbo dieną su siuntimo numeriu
 •  
  Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Pranešti šiai prekei pasirodžius prekyboje:

Informacija

Nike Metcon serijos jubiliejinis modelis – dar tvirtesnis ir užtikrintesnis pasirinkimas Tavo CrossFit treniruotėms ir sportui salėje. 2015-aisiais gimusi Metcon serija rūpinasi, kad pėdos būtų įtvirtintos ir aprūpintos apsauga sudėtingų ir daug fizinių jėgų reikalaujančių pratimų metu – sprinto, svorių kėlimo ar kopimo virve. Didelį pasisekimą turėjo Nike Metcon 4 modelis, kurį labai teigiamai vertino daugybė atletų, tarp kurių ir nenuverčiamas CrossFit Games čempionas – Mat‘as Fraser‘is. Nemaža Nike atstovų dalis, išbandžiusiųjų šį modelį, jį vadino tobulu pasirinkimu treniruotėms. Nike kompanijai tokie atsiliepimai kėlė džiaugsmą, bet tuo pačiu ir rūpesčius kuriant Nike Metcon 5 – kaip gi patobulinti ir taip puikius batelius? Vienas iš pagrindinių pokyčių – viršutinė kedų dalis. Nuo šiol ji dar universalesnė ir tinkama ne tik sprintams, bet ir svorių kėlimui. Prie šio patobulinimo prisidėjo jau minėtas Mat‘as Fraser‘is – praplatinta priekinė batelių dalis, nes keliant svorius, darant pritūpimus ar atliekant kitus pratimus pėdų pirštai natūraliai prasiskleidžia. Viršutinę batelių dalį dengia šešiakampių figūrų raštas iš gumos. Tose vietose, kurios labiausiai dėvisi, šešiakampiai turi papildomą užpildą, kuris užtikrina ilgaamžiškumą. Šis sprendimas padės ir lipant virve. Nike daug dėmesio skyrė Nike Metcon 5 batelių bandymams – tam buvo skirta daugiau nei 9000 valandų, kurių metu tokie sportininkai kaip Mat‘as Fraser‘is ir Lauren Fisher iš batelių spaudė maksimumą. „Nemaniau, kad įmanoma labai patobulinti Metcon 4 modelį, tačiau vos išbandžius Nike Metcon 5, jie tapo mano naujais favoritais“ – džiaugėsi tris kartus atletiškiausiu pasaulio žmogumi pripažintas Fraser’is.

Nike istorija glaudžiai susijusi su Phil’o Knight’o vardu, kuris yra laikomas Nike mito kūrėju. Pusėtinas vidutinių distancijų Oregono universiteto komandos bėgikas bėgant metams atsidūrė šeštoje turtingiausių amerikiečių sąrašo vietoje – jo turtas vertinamas daugiau nei 3,8 milijardų JAV dolerių. Nike kompaniją Knight’as įkūrė 1964 metais drauge su savo treneriu Bill’u Bowerman’u – tada kompanija dar vadinosi Blue Ribbon Sports, o graikų deivės Nikės garbei pervadinta buvo 1971-aisiais. Kelią į sėkmę kompanijai nutiesė bateliai - Air Max, Air Force 1, Foamposite ir kitos serijos, kurios gyvuoja iki pat šių dienų.

Nike laikomas svarbiausiu šių dienų laisvalaikio ir sporto stiliaus atstovu, kurio fronte rikiuojasi įspūdinga armija sportininkų ir pasaulio garsenybių – Cristiano Ronaldo, LeBron’as James’as, Kobe Bryant’as, Serena Williams ir daug kitų.

Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 15 val., ir pasirinkus Omniva arba Venipak, kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.
Prekių atsiėmimas parduotuvėje SIL - Putvinskio g. 50, Kaune, sekančią darbo dieną.

Pristatymo kainos Lietuvoje:
Omniva – nemokamas;
Venipak – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 50,00 Eur;
SIL parduotuvė (Putvinskio g. 50, Kaune) – nemokamas;

Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų per Omnivos paštomatus. Tiesiog prisijunk prie savo SIL paskyros su el. pašto adresu, kurį ivedei pirkdamas prekes ir grąžink netikusias prekes labai patogiai.

Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Pristatymas į kitas šalis:
Prekes siunčiame tarptautiniu FedEx kurjeriu. Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.

Pristatymo kainos į kitas šalis:
FedEx – 7,00 Eur;
Lietuvos paštu – 7,00 Eur;

Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.

Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.

Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.

Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.

Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).

 • Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
 • 30 dienų nemokamas grąžinimas
 • Dviguba dėžutė
 • 100% autentiškos prekės