BLACK SALE NUOLAIDOS IKI -70%

Teniso Batai Vyrams

Avalynė
Rūšiuoti
per puslapį
(4)
 1. 1 Spalva

  90,00 Eur 45,00 Eur
 2. 1 Spalva

  140,00 Eur 99,00 Eur
 3. 1 Spalva

  Nike Air Zoom Cage 3 HC

  Teniso batai vyrams

  120,00 Eur 60,00 Eur
 4. 1 Spalva

  Nike Air Zoom Vapor X Clay

  Teniso batai vyrams

  120,00 Eur 60,00 Eur
Rūšiuoti
per puslapį
(4)

Teniso batai energingoms treniruotėms ir rungtynėms!

Teniso bateliai vyrams – viena esminių šio sporto detalių. Ar jau pasirūpinai jais? Tinkamai pasirinkta teniso avalynė sumažina traumų tikimybę. Labai svarbu, kad teniso batai būtų pasirinkti pagal teniso aikštelės dangą. Itin reikšmingas batelių pado sukibimas su danga. Bateliams tvirtai sukimbant su pagrindu galėsite greičiau startuoti bėgant, staigiau stabdyti, keisti kryptį bei išvengti traumų.

Be to, svarbu pasirinkti tinkamą pado raštą turintį modelį. Grunto dangai tinkamų batų padas turi tankesnį raštą, o batelių šonai tvirtesni. Dirbtinės žolės dangai reikalingi teniso bateliai su šiek tiek iškilusiu pado raštu, o kietojo pagrindo aikštelėms yra tinkami universalūs bateliai su retesniu pado raštu. Taip pat, žaidimui ant kietos dangos reikalingas minkštesnis padas, kadangi pati danga yra labai kieta ir žaidimo metu pėdoms ir sąnariams tenka didelė apkrova.

Aukščiausios kokybės teniso avalynė

Teniso bateliai – itin svarbus sėkmingo sporto faktorius. SIL elektroninėje parduotuvėje rinkis iš aukščiausios kokybės avalynės – Nike ir adidas stalo bei lauko teniso batai užtikrins sėkmingą pasirodymą korte! Taupyk savo laiką ir apsipirk internetu – laukiame Tavęs www.sil.lt