Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

ARKK Copenhagen Stormrydr Nylon HL 2.0 Vulkn Vibram

126,00 Eur 180,00 Eur
OU4304-0099-M
Ši prekė bus išsiųsta rytoj
Prekė yra sandėlyje
 •  
  Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
  Užsakymus pristatome nemokamai per 1 darbo dieną
 •  
  Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Informacija

ARKK Copenhagen istorija prasidėjo nuo paprasto klausimo – kodėl neegzistuoja kedai, kurie modernų stilių sujungtų su subtilia, šiaurietiška estetika? 2014-ųjų pradžioje du geriausi draugai, Kasperas Høj Rasmussenas ir Thomas Refdahlas nusprendė pabandyti atsakyti į šį klausimą ir išsiaiškinti, ar įmanoma stumti sportbačių dizainą į priekį dekonstruojant nusistovėjusią koncepciją. Ieškodami atsakymo, jie svajojo apie “švaraus“ dizaino sportbačius, kuriuose gausu apgalvotų detalių ir skandinaviško stiliaus įkvėptų spalvų. Jų tikslas buvo sukurti kedus, tinkančius visur ir visada bei pakankamai universalius kiekvienam šiuolaikinio miesto gyvenimo aspektui.

Šiandien ARKK Copenhagen kuria novatoriškus sportbačius, kurie nepaiso status quo. Čia nuolat ieškoma iššūkių ir siekiama tobulinti laisvalaikio stiliaus avalynę. Skandinaviško dizaino paveldo ir architektūros įkvėptuose ARKK kūriniuose svarbiausia unikalios detalės ir aukščiausia kokybė, kuri patenkina net ir pačių išrankiausių poreikius. Akcentuojamas dizaino subtilumas, meistriškos dizaino detalės ir medžiagos – taip gimsta šiuolaikišką gatvės stilių atstovaujantys ARKK kedai.

Prieš išleidžiant ARKK kedus į gatvę, jie praeina daugiau nei 18 mėnesių tyrimų, dizaino kūrybinių dirbtuvių ir medžiagų bandymų. Kodėl tai trunka taip ilgai? Kompanija sieka, kad kiekvienas kūrinys įkūnytų daniško dizaino dvasią, kur nesenstančios formos susilieja su kasdieniu funkcionalumu. Nuo pat pirmos dienos kiekviena ARKK sportbačių detalė buvo kuriama namuose – Kopenhagoje. ARKK kelionė visada buvo pagrįsta smalsumu. Nuo pat pirmų dienų čia nenustojama svajoti, veržtis į priekį ir ieškoti būdų, kaip kuriamą avalynę apginkluoti naujoviškomis detalėmis ir technologijomis.

Nuo pat pradžių ARKK kelionė buvo tikras nuotykis, kuriame teko įveikti sunkumus ir peržengti neįmanomas ribas. ARKK į priekį kiekviename žingsnyje veda tikėjimas savimi, savo komanda ir drąsa. Danijos prekės ženklo vizija – sukurti geriausius šiuolaikinio gatvės stiliaus batus visame pasaulyje.

Kompanijos pavadinimas ARKK – tai nuoroda į šiaurės šalių jūreivystės istoriją ir gilias tradicijas. Skandinavijos jūreiviai nuo seno narsiai keliavo nežinomuose vandenyse ir vaikėsi tolimus horizontus ieškodami naujų pasaulių ir naujų galimybių. Kiekvienas ant sportbačių prisiūtas minimalistinis ARKK „A“ logotipas – tai kvietimas gatvės kultūros gerbėjams prisijungti prie ARKK šioje atradimų kupinoje kelionėje.

Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 14 val., ir pasirinkus DPD, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.

Pristatymo kainos Lietuvoje:
DPD – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 39,00 Eur;

Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų. Grąžinimo lipdukas per DPD bus pridėtas prie kiekvieno užsakymo.

Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Pristatymas į kitas šalis:
Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.

Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.

Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.

Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.

Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.

Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).

 • Pristatymas per 1 darbo dieną
 • 30 dienų nemokamas grąžinimas
 • Supakuota dviguboje dėžutėje
 • 100% originalios prekės