PAPILDOMA -10% VISOMS PREKĖMS SU NUOLAIDA kodas EXTRA10

Nike Air Max 98 Racer Blue

SKU:
640744-103
170,00 Eur 170,00 Eur
Ši prekė bus išsiųsta rytoj
Prekė yra sandėlyje
 •  
  Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
  Greitas pristatymas per 1 darbo dieną su siuntimo numeriu
 •  
  Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Informacija

Sugrįžkime į 90-tuosius. Tuomet Nike Air Max 95 ir Nike Air Max 97 buvo kedų top viršūnėje, tobulumo pavyzdys. Tad kuriant Air Max 98 batelius, buvo panaudotas Air Max 97 padas, o ir iš išvaizdos abu modeliai tarpusavy buvo panašūs, tik 98-tiems trūko grakščiųjų 97-tųjų linijų. Tačiau naujasis batelių modelis tokio populiarumo nesulaukė, o prie to prisidėjo ir batų kaina, kuri siekė net 150 dolerių, tad visi jie atsidūrė išpardavimuose. Nepaisant to, verta paminėti, kad Nike išleido daugybę akį traukiančių žavingų AM98 spalvų, iš kurių daugelis pasirodys 2018 metais.

2000 metais pasisėmus įkvėpimo iš Air Max 95 spalvų gamos, Air Max 98 kūrimas buvo pakartotas... 2014 metais ir vėl pakartotinai buvo išleistas šis modelis su originalia spalvų gama. Deja bateliai ir vėl atsidūrė išpardavimuose, kuriuose kaina siekė vos 100 dolerių. 2016 metais Supreme ir Nike Air Max 98 bendradarbiavimo dėka, AM98 pagaliau sulaukė daugiau dėmesio. Nike šio batelių modelio nepaminėjo nei 2005 m. "history of air", nei 2015 m. per Air Max dieną.

Daugelis apie Air Max 98 batelius atsiliepia, kaip apie labiausiai kedų istorijoje neįvertintą modelį. Tačiau 2018 metai - Air Max 98 metai, nes šiemet batelių modelis švenčia 20-tąjį gimtadienį. Ta proga Nike per visus metus sneakerhead'us džiugins įvairiaspalviais, stilingais, iš praeities sugrįžusiais ir atsinaujinusiais Nike Air Max 98. Švęskime gimtadienį kartu!

Nike istorija glaudžiai susijusi su Phil’o Knight’o vardu, kuris yra laikomas Nike mito kūrėju. Pusėtinas vidutinių distancijų Oregono universiteto komandos bėgikas bėgant metams atsidūrė šeštoje turtingiausių amerikiečių sąrašo vietoje – jo turtas vertinamas daugiau nei 3,8 milijardų JAV dolerių. Nike kompaniją Knight’as įkūrė 1964 metais drauge su savo treneriu Bill’u Bowerman’u – tada kompanija dar vadinosi Blue Ribbon Sports, o graikų deivės Nikės garbei pervadinta buvo 1971-aisiais. Kelią į sėkmę kompanijai nutiesė bateliai - Air Max, Air Force 1, Foamposite ir kitos serijos, kurios gyvuoja iki pat šių dienų.

Nike laikomas svarbiausiu šių dienų laisvalaikio ir sporto stiliaus atstovu, kurio fronte rikiuojasi įspūdinga armija sportininkų ir pasaulio garsenybių – Cristiano Ronaldo, LeBron’as James’as, Kobe Bryant’as, Serena Williams ir daug kitų.

Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 15 val., ir pasirinkus Omniva arba Venipak, kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.
Prekių atsiėmimas parduotuvėje SIL - Putvinskio g. 50, Kaune, sekančią darbo dieną.

Pristatymo kainos Lietuvoje:
Omniva – nemokamas;
Venipak – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 50,00 Eur;
SIL parduotuvė (Putvinskio g. 50, Kaune) – nemokamas;

Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų per Omnivos paštomatus. Tiesiog prisijunk prie savo SIL paskyros su el. pašto adresu, kurį ivedei pirkdamas prekes ir grąžink netikusias prekes labai patogiai.

Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Pristatymas į kitas šalis:
Prekes siunčiame tarptautiniu FedEx kurjeriu. Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.

Pristatymo kainos į kitas šalis:
FedEx – 7,00 Eur;
Lietuvos paštu – 7,00 Eur;

Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.

Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.

Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.

Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.

Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).

 • Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
 • 30 dienų nemokamas grąžinimas
 • Dviguba dėžutė
 • 100% autentiškos prekės