Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

New Balance 574 Legacy

120,00 Eur
Ši prekė bus išsiųsta šiandien
Prekė yra sandėlyje
  •  
    Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
    Užsakymus nuo 39 Eur pristatome nemokamai per 1 darbo dieną
  •  
    Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Informacija

Aukščiausio lygio kokybė ir meistriškumas. Tikriausiai daugumai tai būtų pirmieji dalykai, apie kuriuos pagalvotume išgirdę New Balance vardą. Jį žino ir vertina ne viena karta – daugiau nei 100 metų veikianti kompanija nuolat auga ir plečia savo auditoriją, todėl nenuostabu, kad toks tikslingas darbas New Balance atvėrė duris į avalynės gamintojų elitą. Šiandien leiskimės į kelionę po ilgą New Balance istoriją, kurioje netrūksta įdomių faktų!

NB istorija prasidėjo dar 1906-aisiais, Bostone, kai iš Airijos imigravęs Williamas Riley įkūrė New Balance Arch Support Company įmonę. Ji gamino komfortą užtikrinančius vidpadžius, kurie buvo skirti daug laiko stovint praleidžiantiems darbininkams. Įdomu, jog gaminami vidpadžiai turėjo tris atramos taškus, kurie ir sukurdavo komfortą – tokią konstrukciją įkvėpė Riley kieme lakstančios vištos, kurių pėdose airis įžvelgė tobulo balanso formulę. Taip gimė jo kompanijos vardas – naujasis balansas.

William‘o Riley valdoma kompanija puikiai tvarkėsi su verslo užduotimis ir nuolat augo. 1927-aisiais Riley savo komandoje įdarbino Arthur‘ą Hall‘ą, kuriam buvo paskirta užduotis keliauti po JAV ir prekiauti gaminamais vidpadžiais. Nuostabiai savo darbą atlikęs Hall‘as 1934-aisiais net tapo kompanijos bendrasavininku. Kartu su Riley jie nusprendė, jog atėjo laikas dar labiau plėstis ir gaminti ne tik vidpadžius. 1938-aisiais pristatyti pirmieji New Balance bėgimo batai – juos kompanija sukūrė specialiai vietinio bėgimo klubo nariams. Taip pradėta gaminti ir bokso, teniso, beisbolo sportininkams skirta avalynė.

1953-ieji žymėjo New Balance kompanijos pokyčių metų. Ją nusipirko Hall‘o dukra Eleonora ir jos vyras Paul‘as Kidd‘as, kurie pagrindine veiklos kryptimi laikė ortopedinės avalynės gaminimą, tačiau galiausiai buvo nuspręsta tęsti Riley pradėtus darbus su avalyne, skirta sportui. 1960-aisiais naujieji savininkai pristatė bėgimui skirtus batelius Trackster, kurie susilaukė didelio dėmesio ir teigiamų vertinimų iš bėgimo entuziastų.

1972-aisiais New Balance savininkai dar kartą pasikeitė – kompanijai vadovauti pradėjo Jim‘as Davis‘as, kuris stačia galva nėrė į darbus ir dėjo maksimalias pastangas, kad New Balance vardas pasiektų aukštumas. Jau 1976-aisiais pasaulis pirmą kartą išvydo didelį “N” log