Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Asics GT-II

SKU:
1201A387-400
90,00 Eur
Ši prekė bus išsiųsta pirmadienį
Prekė yra sandėlyje
 •  
  Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
  Greitas pristatymas per 1 darbo dieną su siuntimo numeriu
 •  
  Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Informacija

Asics – tai vardas, kuris jau daugybę metų dominuoja laisvalaikio ir sporto sekcijose. Susipažinkime su kompanija ir jos istorija iš arčiau. 1945-aisiais grįžęs iš karo Kihachiro Onitsuka ieškojo būdų, kaip užsidirbti ir pastebėjęs, kad Japonijoje trūksta sportinės avalynės, 1949-aisiais Kobėje įsteigė „ONITSUKA Shokai“ kompaniją. Tais pačiais metais įmonė reorganizuojama kaip „ONITSUKA Co., Ltd.“, kurioje dirbo keturi darbuotojai ir kurios kapitalas siekė 300 000 jenų.

Vėliau įmonės pavadinimas pakeičiamas į ASICS, lotyniško posakio „Anima Sana In Corpore Sano“ („Turėtum melstis už sveiką protą sveikame kūne“) trumpinį, Romos satyristo Juvenalo citatą. Šią patarlę Kihachiro Onitsukai pasiūlė karo laikų draugas, kuomet jis konsultavo draugą verslo klausimai. Šie žodžiai Onitsukai paliko gilų įspūdį, todėl jis nusprendė, jog nori gaminti sportinę avalynę ir tuo pačiu įkvėpti jaunus žmones rinktis aktyvų gyvenimo būdą ir sportuoti. 

1950-aisiais kompanija pristatė pirmąjį savo kūrinį – krepšiniui skirtus kedus. Tuo metu buvo manoma, kad krepšiniui skirtą avalynę pagaminti yra sudėtingiausia, todėl Onitsuka nusprendė priimti tokį iššūkį ir mane, kad įveikus jį, kompanija sėkmingai peržengs ir ateityje laukiančius barjerus. Kompanijos savininkas krepšinio batų prototipus išbandyti tuo metu duodavo stipriausių komandų žaidėjams ir taip ieškojo būdų dar labiau tobulinti  batų konstrukciją.

1953-aisiais išleisti pirmieji kompanijos kedai, pritaikyti maratonininkams - Marathon TABI. Artimiausiu laikotarpiu kompanijos avalynės pasiūlą papildė dar daugybė naujų produktų – batai golfui, alpinizmui, imtynėms, tinkliniui.

Per ilgą veiklos laikotarpį Asics gamino daugybę skirtingų avalynės rūšių, tačiau labiausiai yra vertinami dėl bėgimo ir laisvalaikio avalynės, o vienomis garsiausių serijų yra laikomos GEL-Kayano ir GEL-Nimbus. Šių linijų kedai vyrams ir moterims vertinami ir mėgstami visame pasaulyje – pradedant nuo laisvalaikio stiliaus gerbėjų ir baigiant profesionaliais sportininkais bei aktyvaus gyvenimo būdo entuziastais.

Šiomis dienomis savo kultūrinio fenomeno pripažinimą kompanija plečia bendradarbiaujant su garsiais mados dizaineriais, kūrybininkais ir sportininkais iš viso pasaulio. Plėsdama partnerių ratą ASICS siekia ne tik garsinti savo produkciją, bet ir tuo pačiu įkvėpti jaunesnes kartas ir visus kitus judėti ir dalintis savo istorijomis.

Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 15 val., ir pasirinkus Omniva arba Venipak, kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.
Prekių atsiėmimas parduotuvėje SIL - Putvinskio g. 50, Kaune, sekančią darbo dieną.

Pristatymo kainos Lietuvoje:
Omniva – nemokamas;
Venipak – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 50,00 Eur;
SIL parduotuvė (Putvinskio g. 50, Kaune) – nemokamas;

Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų per Omnivos paštomatus. Tiesiog prisijunk prie savo SIL paskyros su el. pašto adresu, kurį ivedei pirkdamas prekes ir grąžink netikusias prekes labai patogiai.

Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Pristatymas į kitas šalis:
Prekes siunčiame tarptautiniu FedEx kurjeriu. Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.

Pristatymo kainos į kitas šalis:
FedEx – 7,00 Eur;
Lietuvos paštu – 7,00 Eur;

Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.

Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.

Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.

Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.

Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).

 • Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
 • 30 dienų nemokamas grąžinimas
 • Dviguba dėžutė
 • 100% autentiškos prekės