Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Air Jordan 1 Retro High Double Strap

 •  
  Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
  Užsakymus nuo 39 Eur pristatome nemokamai per 1 darbo dieną
 •  
  Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Pranešti šiai prekei pasirodžius prekyboje:

Informacija

Air Jordan I batelių istorijos pradžią galima susieti su 1984 metais, kuomet Michael'as Jordan'as laimėjo Šiaurės Karolinos universiteto nacionalinį titulą bei aukso medalį Olimpinėse žaidynėse, Los Andžele. Po šių įvykių Michael'as buvo pakviestas trečiu šaukimu į NBA lygą, Čikagos "Bulls" komandą. Tais pačiais metais Michael pasirašė kontraktą su Nike, kuris buvo pradinis taškas ilgoje, vardinės Michael Jordan batelių linijos istorijoje. Air Jordan I ypatingi, nes yra patys pirmieji vardiniai krepšininko bateliai, kurie oficialiai rinkoje pasirodė 1985 m. sukurti dizainerio Peter Moore.

Air Jordan I modelis tarsi nutiesė kelią bei iškovojo leidimą avėti spalvotus krepšinio batelius NBA aikštelėje. Pirmą kartą, rungtynių metu ant MJ kojų pasirodę Air Jordan I, populiariųjų juodos bei raudonos spalvų, buvo uždrausti dėl NBA aprangos standarto pažeidimo. Tuometinis NBA komisaras David Stern stengėsi uždrausti sėkmingą naujų krepšinio batelių marketingo planą ir nuolat baudė Michael Jordan 5000 dolerių bauda už kiekvieną pasirodymą NBA aikštelėje su draudžiamų spalvų avalyne. Šis draudimas sukėlė daug pasipiktinimo ir diskusijų, o Nike kantriai mokėjo baudas ir stebėjo vykstantį procesą, kol sukūrė antrąją Air Jordan I versiją, kuri atitiko NBA spalvų reikalavimų gaires. Tiesa, kilęs nemalonus skandalas dėl draudžiamų Air Jordan I kepšinio batelių Nike kompanijai vėliau atnešė didelės naudos, nes modelio pardavimai buvo neįtikėtinai dideli. Fanai batelius tiesiog šlavė nuo parduotuvių lentynų. Akivaizdu, kad Air Jordan I iš karto pakeitė visą avalynės industriją ir tuo metu buvo brangiausi krepšinio bateliai, kainavę 65 dolerius.

Šiomis dienomis nevengiama eksperimentuoti su Air Jordan 1 bateliais ir gerbėjams pateikti įvairių klasika jau tapusių batelių versijų - laisvalaikio bateliai papildomi naujomis detalėmis, kurios leidžia sekti madą ir jos pulsą.

1984-aisiais Nike kompanija dėjo visas pastangas, kad į savo gretas priviliotų NBA lygos naujoką Michael’ą Jordan’ą, kuris tuo metu žvalgėsi į konkurentus. Perspektyviam krepšininkui buvo pasiūlyta milžiniška 500 tūkstančių JAV dolerių per metus suma ir vardinė sportinių batelių serija, kuriai diriguos dizaineris Peter’is Moore’as. Po sėkmingo sutarties su Jordan'u sudarymo pirmiausia buvo ieškoma tinkamo pavadinimo būsimos NBA žvaigždės bateliams - taip gimė Air Jordan vardas, kurį rinktis patarė tuometinis Jordan’o agentas, David’as Falk’as. Įdomus ir mažai kam žinomas faktas, jog Nike svarstė ir dar vieną variantą – Prime Time vardą.

Įdomu, jog už vardinių MJ batų kūrybą atsakingas Peter'is Moore'as norėjo sulaužyti iki tol galiojusius spalvų ir dizaino barjerus. Taip tarp įprastomis jau tapusių baltos ir juodos spalvų atsirado ir NBA komisarui David’ui Stern’ui taip nepatikusi raudona. Moore’ui to neužteko ir jis vis suko galvą, kaip dar pagyvinti Air Jordan 1 išvaizdą. Ir paskutinis šio šedevro potepis buvo sukurtas labai netikėtai! Peter’is Moore’as kartu su Nike marketingo vadovu Rob'u Strasser'iu ruošėsi skristi namo po susitikimo su Jordan'o agentu Falk'u. Keliaudamas link savo vietos Moore’as pastebėjo berniuką, kuris ant savo marškinėlių buvo prisisegęs plastikinius kapitono sparnus. Tokių pačių dizaineris paprašė lėktuvo stiuardesės, kurį tokį prašymą pirmiausia palydėjo keistu žvilgsniu. Iš karto po to, kai gavo plastikinius sparnus, Moore‘as nieko nelaukęs griebė paprastą servetėlę ir pradėjo piešti - sparnus jis apjungė su krepšinio kamuoliu ir taip gimė legendinis Air Jordan logotipas. Jis tapo tuo trūkstamu akcentu, dėl kurio Peter’is Moore’as ilgai suko galvą. Sparnai papuošė ant Air Jordan I įmovą - logotipą iki šių dienų turi visame pasaulyje pamėgti laisvalaikio  bateliai, kur jis naudojamas ant šoninės kedų dalies. Tada logotipas reprezentavo sėkmingą kelią ir karjerą, kuri laukia Michael'o. Rezultatu patekintas Moore’as tada išrėžė labai skambią frazę: „Stebėkite, kaip mes kuriame istoriją. Junkitės prie skrydžio arba dinkite iš kelio.“

Legenda tapę pirmieji MJ bateliai, Air Jordan 1, buvo išleisti 1985-aisiais, o pardavimai fiksavo ne ką mažiau įspūdingus skaičius nei Michael’as savo karjeros metu – jau per pirmus du mėnesius kedų buvo parduota už daugiau nei 70 milijonų JAV dolerių. Air Jordan vardo istorija vis garsiau sklido po visą pasaulį – net ir po Michael’o Jordan’o karjeros pabaigos.

Šių dienų Air Jordan – tai vardas, kuris tapo gigantu gatvės stiliaus, muzikos, sporto ir net mados pasauliuose. Skrydį ir aukščiausių tikslų medžioklę reprezentuojanti kompanija dievinama ne tik jaunosios kartos, bet ir streetwear’o pamatų statybas gyvai stebėjusių sneakerhead’ų. Jumpman logotipą išvysi absoliučiai visur! Ir dėl to stebėtis neturėtumėme, nes Jordan vardas užkariavo modernaus pasaulio kultūras ir tapo vienu įtakingiausiu šių dienų prekės ženklų.

Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 14 val., ir pasirinkus Omniva arba Venipak, kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.
Prekių atsiėmimas parduotuvėje SIL - Putvinskio g. 50, Kaune, sekančią darbo dieną.

Pristatymo kainos Lietuvoje:
Omniva – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 39,00 Eur;
Venipak – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 50,00 Eur;
SIL parduotuvė (Putvinskio g. 50, Kaune) – nemokamas;

Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų per Omnivos paštomatus. Tiesiog prisijunk prie savo SIL paskyros su el. pašto adresu, kurį ivedei pirkdamas prekes ir grąžink netikusias prekes labai patogiai.

Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Pristatymas į kitas šalis:
Prekes siunčiame tarptautiniu FedEx kurjeriu. Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.

Pristatymo kainos į kitas šalis:
FedEx – 12,00 Eur;
Lietuvos paštu – 12,00 Eur;

Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.

Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.

Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.

Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.

Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).

 • Pristatymas per 1 darbo dieną
 • 30 dienų nemokamas grąžinimas
 • Supakuota dviguboje dėžutėje
 • 100% originalios prekės