Krepšinio batai vyrams

Nike PG 3 Monochrome

120,00 Eur

This item is excluded from all promotions and discounts

Vienas pagrindinių tikslų, kuriant Nike PG 3, buvo kuo efektyviau juos pritaikyti krepšininkui. „Bėgant laikui savęs vis klausiu - kaip galėčiau tapti dar efektyvesniu atletu? Turiu rungtyniauti aukšÄiausiu lygiu ir iššvaistyti kuo mažiau energijos“ - kalbėjo George'as. Šiam tikslui pasiekti Nike dizainerių komanda net lankėsi NASA centre Orlande bei sėmėsi idėjų, kaip galėtų patobulinti naujųjų kedų komfortą, įtvirtinimą, svorį bei sukibimą su pagrindu. „NASA mus įkvėpė savo darbu - jie naudodami minimalius resursus sukuria dalykus, kurie atlaiko ekstremalias salygas. Tą patį mes padarėme ir su PG 3 - kedai yra labai lengvi bei turi visapusišką įtvirtinimą“ - kalbėjo dizaineris Tony Hardman'as. 

Paul'as George'as iš dizazinerių reikalavo padėti dar labiau išlaisvinti jo greitį aikštelėje. Batelių svorį sumažino panaudota lengvesnė puta padui bei perkurta įmovos dalis. „Sumažintas kedų svoris atitinka jo žaidimo stilių. Jis meta daug tritaškių ir atsispiria nuo priekinės pėdos dalies, taip pat daug veržiasi ir nardo po aikštelę tiek puolime, tiek gynyboje. Minkštenis vidpadis ir Zoom pagalvė kedų priekinėje dalyje George'ui padės bÅ«ti dar greitesniu“ - apie pokyčius kalbėjo dizaineris.

Kedai išsiskiria ne tik savo techninėmis savybėmis, bet ir krepšininko gyvenimo detalėmis. Juos puošia mėgstamiausia žaidėjo citata - „Nesakyk man, kad dangus yra riba, kai mėnulyje yra pėdsakų.“ Ši citata yra itin svarbi krepšininkui - ji tampa priminimu ir motyvacija nenustoti dirbti ir siekti vis didesnių aukštumų. „Visada maniau, kad turiu bÅ«ti aukštesniame lygyje. Svajojau žaisti NBA, bet man to neužtenka. Visada turėjau didesnių planų. Noriu bÅ«ti čempionu. Visada tikėjau, kad yra man skirtų aukštumų“ - kalbėjo krepšininkas.

Nike Zoom Air

Suglaudintas oras (Nike ZOOM AIR)
Suglaudinto oro sistema – greitai reaguojanti amortizacinė sistema. Tokia oro pagalvėlė prispaudžia koją arčiau žemės ir pėda geriau ją pajunta. Pagaminta iš daugybės plaukelių, įtaisytų tarp dviejų sluoksnių poliuretano plėvelės. Visokeriopa apsauga nuo smūgio jėgos. Lengva, prie pat žemės esanti ir greitai reaguojanti sistema užtikrina itin gerą amortizaciją Sukurta 1995 m.        Dirbtinė oda

Dirbtinė oda

Dirbtinė oda
Neišsitampo
Stipresnė, lengvesnė ir patvaresnė negu natūrali oda
Atpažįstama iš vienodo grūdėto paviršiaus ir lygių kraštų (perpjovus odą)
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


Tinklelis

Mesh

Tinklelis
Lengvas ir laidus orui
Iš nailono arba poliesterio pluošto
Megztas arba austas įvairiais raštais
Tinklelio akys būna didesnės ar mažesnės; jos leidžia judėti orui
Dėl puikaus oro laidumo dažniausiai naudojamas gaminant lengvaatlečiams skirtus batelius
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

Nike dydžių lentelė

EUR US UK CM
38.5 6 5.5 24
39 6.5 6 24.5
40 7 6 25
40.5 7.5 6.5 25.5
41 8 7 26
42 8.5 7.5 26.5
42.5 9 8 27
43 9.5 8.5 27.5
44 10 9 28
44.5 10.5 9.5 28.5
45 11 10 29
45.5 11.5 10.5 29.5
46 12 11 30
47 12.5 11.5 30.5
47.5 13 12 31
48 13.5 12.5 31.5
48.5 14 13 32
49.5 15 14 33
50.5 16 15 34
51.5 17 16 35
Nuo didžiojo kojos piršto iki kulno
To Top