Krepšinio batai vyrams

Nike LeBron XVI Oreo

190,00 Eur

LeBron’as James’as – turbÅ«t daugiausiai sprogstamosios jėgos savyje laikantis šių dienų krepšininkas, kurį sustabdyti sunkiai įmanoma. Ä®spÅ«dingas sudėjimas, raumenų masė, Å«gis ir žvėriškas greitis – visi šie elementai šÄ¯ žaidėją paverčia tikru krepšinio fenomenu.

Ä® įspÅ«dingą James‘o fizinę jėgą ir kÅ«ną dėmesį atkreipti turėjo dizaineris Jason‘as Patrie ir visa su juo dirbanti Nike komanda, kuri su kiekvienu nauju vardinės batelių serijos modeliu ieško bÅ«dų kaip dar labiau patobulinti jo pėdų darbą aikštėje. Nike LeBron 16 krepšinio bateliai buvo kuriami su tikslu išlaisvinti LeBron‘o universalumą ir užtikrinti visapusišką apsaugą.

Krepšinio kedai pristato Battleknit 2.0 technologiją – tai patobulėjusi Flyknit versija, kuri pasižymi savo stiprumu ir dar labiau įtvirtina pėdą, kas itin svarbu tokio tipo žaidėjui, aikštėje rungtyniaujančiam labai intensyviai. Battleknit 2.0 gamyboje buvo naudojamos naujos mezgimo mašinos, kurios įterpia papildomą siÅ«lų sluoksnį, tam kad užtikrintų tvirtesnę paramą šoninėje batelių dalyje.

"Su Battleknit 2.0 dirbusi Nike komanda yra genijai," teigia Jason’as Petrie. "Aš šio žodžio dažnai nenaudoju. Jie yra matematiniai menininkai ir sukÅ«rė naują megztą konkstrukcija, kuris yra pakankamai stipri, jog įtvirtintų LeBron’o pėdas. Taip pat sėkmingai atsisakyta nereikalingų sluoksnių, kurie galėtų jį sulėtinti ".

Svarbus pokytis įvyko ir batelių įmovos dalyje, kuri LeBron 16 modelyje buvo pažeminta. "Pirmas dalykas, kurio norėjau iš batelių, tai žemesnė įmova. Noriu aikštėje judėti greičiau, bÅ«ti arčiau žemės ir tapti dinamiškesniu” – teigė LeBron’as.

Daug darbo buvo įdėta ir į batelių padą – norėta dar labiau patobulinti Max Air platformą, kuria LeBron’as buvo itin patenkintas praėjusiame savo batelių modelyje. Priekinėje kedų dalyje buvo pašalinta gija, jungianti po pirštais esančias pagalves, ir vietoje jos įtaisyta papildomą apsaugą sukurianti atrama.

Nike Max Air

Maksimalaus oro tūrio (Nike AIR MAX) sistema
Amortizacinė sistema „Max Air“ yra maksimalus oro tūris, skirtas maksimaliai apsaugai nuo smūgio jėgos. Ji paskirsto maksimalų slėgį platesniame paviršiuje. „Max Air“ užtikrina geriausią amortizaciją, saugančią nuo smūgio jėgos. Ši technologija leidžia padidinti oro tūrį, dėl to sportinis batelis gali užtikrinti itin gerą amortizaciją.        

Nike Zoom Air

Suglaudintas oras (Nike ZOOM AIR)
Suglaudinto oro sistema – greitai reaguojanti amortizacinė sistema. Tokia oro pagalvėlė prispaudžia koją arčiau žemės ir pėda geriau ją pajunta. Pagaminta iš daugybės plaukelių, įtaisytų tarp dviejų sluoksnių poliuretano plėvelės. Visokeriopa apsauga nuo smūgio jėgos. Lengva, prie pat žemės esanti ir greitai reaguojanti sistema užtikrina itin gerą amortizaciją Sukurta 1995 m.        Nike Flyknit
  Nike Flyknit
2012 m. Nike pristatė revoliucinią technologiją - Nike Flyknit paviršių. Šis ypač lengvas paviršius yra pagamintas iš perdirbto poliesterio. Tačiau kitaip nei daugelis kitų paviršių, Nike Flyknit sudarytas iš vieno sluoksnio audinio, suformuotos beveik nematomos siūlės (kurių yra tik dvi, kai įprastuose modeliuose jų būna keliasdešimt). Toks unikalus gaminimo būdas leido Nike sukurti paviršių, kuris natūraliai prisitaiko prie žmogaus kojos. Vienose vietose jis elastingas, pralaidus, o tose vietose, kur bateliams didžiausias krūvis jis yra sustiprintas, tvirtas.
 

Tinklelis

Mesh

Tinklelis
Lengvas ir laidus orui
Iš nailono arba poliesterio pluošto
Megztas arba austas įvairiais raštais
Tinklelio akys būna didesnės ar mažesnės; jos leidžia judėti orui
Dėl puikaus oro laidumo dažniausiai naudojamas gaminant lengvaatlečiams skirtus batelius
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

Nike dydžių lentelė

EUR US UK CM
38.5 6 5.5 24
39 6.5 6 24.5
40 7 6 25
40.5 7.5 6.5 25.5
41 8 7 26
42 8.5 7.5 26.5
42.5 9 8 27
43 9.5 8.5 27.5
44 10 9 28
44.5 10.5 9.5 28.5
45 11 10 29
45.5 11.5 10.5 29.5
46 12 11 30
47 12.5 11.5 30.5
47.5 13 12 31
48 13.5 12.5 31.5
48.5 14 13 32
49.5 15 14 33
50.5 16 15 34
51.5 17 16 35
Nuo didžiojo kojos piršto iki kulno
To Top