Krepšinio batai vyrams

Nike Kyrie 5 X Bandulu Embroidered Splatters

Kyrie Irving‘as jau spėjo pagarsėti ne tik magišku žaidimu aikštelėje bet ir išskirtinėmis savo batelių versijomis ir jų istorijomis, todėl nenuostabu, kad kartu su Nike Kyrie 5 visi laukia ir naujų pasakojimų!
Pats krepšininkas teigia, jog Nike atliko puikų darbą ir naujieji serijos bateliai – užtikrintas žingsnis teisinga kryptimi. „Nuo pirmųjų serijos batelių padaryta įspÅ«dinga pažanga“ – teigė Irving‘as, kuris norėjo neatitolti nuo kÅ«rybos proceso ir stengėsi, jog bateliai nebÅ«tų tik bateliais, o atspindėtų jo asmenybę. „Aš tapau labiau susijęs su išoriniu pasauliu ir tuo, kas vyksta aplink. Anksčiau man tiesiog rÅ«pėdavo, kad bateliai bÅ«tų išleisti ir gerai atrodytų. Dabar noriu, kad jie bÅ«tų sukurti pagal tai, koks aš esu.“
Nike Kyrie 5 neapsieis be naujovių, tarp kurių svarbiausią poziciją užima patobulintos Air Zoom Turbo pagalvės, kurios apims pėdos apačią ir šonus. Tai padės krepšininkui, kuris propaguoja greitą ir aštrų žaidimo stilių.
Jubiliejiniame serijos modelyje atnaujinta ir įtvirtinimo sistema, kurią įkvėpė egzotiškas augalas – jautrusis musėkautas. Flywire išdėstytas taip, kad pėda bÅ«tų nukreipta į Air Zoom pagalvių bloką, tokiu bÅ«du sustiprinamas jų reagavimas ir amortizacija. „Buvo siekiama, jog tai atrodytų gražiai ir sukurtų patogumą bei įtvirtintų pėdas“ – teigia pagrindinis Nike Kyrie 5 dizaineris Benjamin‘as Nethongkome.
Nike Kyrie 5 turi dar nematytą batelių pado raštą, kuris buvo įkvėptas pačio Irving’o. „Sukibimo sistema bateliuose sukuriama naudojant paslaptingas figÅ«ras. Ar matėte Hamsa rankos tatuiruotę ant kairiojo Kyrie peties? Jam tai yra apsaugos simbolis, kuris gina nuo piktų dalykų, o mums tai tapo įkvėpimo šaltiniu formuojant pado raštus. Kyrie nori turėti daugiau nei krepšinio batelius ir mums tai leidžia išreikšti jo dvasią.“

Nike FLYWIRE

Nike FLYWIRE
„Nike Flywire“ lengviausia ir tvirčiausia Nike siūloma medžiaga, ji susideda iš sintetinės medžiagos gijų, kurios yra išdeliojamos kabančių tiltų principu. „Nike Flywire“ technologija užtikrina maksimalų stabilumą pėdai, garantuoja, jog avalynė neprasitampys, pėda nepradės slidinėti. Naudonat šią technologiją kuriami vieni lengviausių sportinių batelių.  
Nike Zoom Air

Suglaudintas oras (Nike ZOOM AIR)
Suglaudinto oro sistema – greitai reaguojanti amortizacinė sistema. Tokia oro pagalvėlė prispaudžia koją arčiau žemės ir pėda geriau ją pajunta. Pagaminta iš daugybės plaukelių, įtaisytų tarp dviejų sluoksnių poliuretano plėvelės. Visokeriopa apsauga nuo smūgio jėgos. Lengva, prie pat žemės esanti ir greitai reaguojanti sistema užtikrina itin gerą amortizaciją Sukurta 1995 m.        Tinklelis

Mesh

Tinklelis
Lengvas ir laidus orui
Iš nailono arba poliesterio pluošto
Megztas arba austas įvairiais raštais
Tinklelio akys būna didesnės ar mažesnės; jos leidžia judėti orui
Dėl puikaus oro laidumo dažniausiai naudojamas gaminant lengvaatlečiams skirtus batelius
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

Nike dydžių lentelė

EUR US UK CM
38.5 6 5.5 24
39 6.5 6 24.5
40 7 6 25
40.5 7.5 6.5 25.5
41 8 7 26
42 8.5 7.5 26.5
42.5 9 8 27
43 9.5 8.5 27.5
44 10 9 28
44.5 10.5 9.5 28.5
45 11 10 29
45.5 11.5 10.5 29.5
46 12 11 30
47 12.5 11.5 30.5
47.5 13 12 31
48 13.5 12.5 31.5
48.5 14 13 32
49.5 15 14 33
50.5 16 15 34
51.5 17 16 35
Nuo didžiojo kojos piršto iki kulno
To Top