Krepšinio batai vyrams

Nike KD 11 Still KD

150,00 Eur

2017-ųjų ir 2018-ųjų NBA čempionas Kevin‘as Durant‘as iš dizainerio Leo Chang‘o reikalavo minkštų, pėdai patogumo pojÅ«tį suteikiančių batelių, kurie leistų jam laisvai judėti aikštėje. Šiam tikslui pasiekti Chang‘as pasitelkė dar niekada Nike istorijoje nenaudotą kombinaciją – KD 11 modelyje jis sujungė Nike Zoom ir React technologijas

Nike React technologija yra skirta batelių amortizacijai, kuri tinkamai sugeria energiją. Jos dėka bateliai yra lengvi ir patogūs bei tuo pačiu patvarūs.

Kevin‘as Durant‘as prioritetą teikia komfortui ir Nike dizaineriui Chang‘ui pasakė, jog žaisdamas savo batų raištelių jis per daug nesuveržia, nes jam patogumo aukso vidurys svyruoja tarp pojūčių, kuriuos sukuria kojinės ar lengvų bėgimo batelių avėjimas.

Specialiai padirbėta ir su Flyknit technologija – KD 11 pagrinde naudojami minkšti siÅ«lai, tam kad bÅ«tų sukurtas kojinės efektas. Tokiu bÅ«du suformuojama įmova su minkštu pamušalu, kuri leidžia jaustis patogiai, ko Durant‘as ir reikalavo. „Tai yra kažkas, ko dar nedarėme su Flyknit“ – teigia Leo Chang‘as. Taip pat, jis pabrėžia šiam batelių modeliui panaudotos technologijos unikalumą - „Flyknit Kevin‘ui yra kitoks negu Flyknit LeBron‘ui ar Kobei“.

Naujausio KD modelio visas padas pagamintas iš gumos ir leidžia pėdai stabiliai laikytis batelyje atliekant staigius judesius ir spurtuojant krepšinio aikštelėje.

Ilgametis Nike dizaineris Leo Chang‘as sako, kad „iš pirmo žvilgsnio bateliai atrodo paprasti, bet pažvelgus iš arčiau jie yra tikrai išskirtiniai“. Jo nuomone, KD 11 krepšinio bateliai atskleidžia tobulą balansą tarp patogaus judėjimo ant minkšto pagrindo ir ir efektyvios amortizacijos šuolių metu.

Ši batelių versija išleista kartu su Nike Black History Month kolekcija - nuo 1970-ųjų JAV Vasarį minimas Juodosios istorijos mėnuo. Juo pagerbiami reikšmingi Afrikos diasporos žmonės ir įvykiai. Pirmąją riboto kiekio kolekciją, mininčia Juodosios istorijos mėnesį, Nike išleido dar 2005-aisiais - tada buvo pristatyta speciali Air Force 1 versija. Nuo to laiko, specialios batelių versijos tapo kasmetine tradicija, kuria pagerbiamas afro-amerikiečių paveldas bei pasisakoma už visų rasių lygybę. 

Nike KD 11 BHM kedus puošia tradiciniai Siera Leonės raštai, tokiu bÅ«du pagerbiamas turtingas šios šalies kultÅ«rinis paveldas ir tradicijos.

Nike FLYWIRE

Nike FLYWIRE
„Nike Flywire“ lengviausia ir tvirčiausia Nike siūloma medžiaga, ji susideda iš sintetinės medžiagos gijų, kurios yra išdeliojamos kabančių tiltų principu. „Nike Flywire“ technologija užtikrina maksimalų stabilumą pėdai, garantuoja, jog avalynė neprasitampys, pėda nepradės slidinėti. Naudonat šią technologiją kuriami vieni lengviausių sportinių batelių.  
Nike Zoom Air

Suglaudintas oras (Nike ZOOM AIR)
Suglaudinto oro sistema – greitai reaguojanti amortizacinė sistema. Tokia oro pagalvėlė prispaudžia koją arčiau žemės ir pėda geriau ją pajunta. Pagaminta iš daugybės plaukelių, įtaisytų tarp dviejų sluoksnių poliuretano plėvelės. Visokeriopa apsauga nuo smūgio jėgos. Lengva, prie pat žemės esanti ir greitai reaguojanti sistema užtikrina itin gerą amortizaciją Sukurta 1995 m.        Nike React
 

Nike React

Tai Nike amortizacinės revoliucijos naujausia dalis, kurios pagrindą sudaro putos. Paprastai putos gali būti lengvos. Gali būti elastingos ir tamprios. Bet, kad dominuotų abi šios savybės kartu ir dar užtikrintų patvarumą? To iki šiol nebuvo.

2000 Nike React testavimo valandų leido sukurti tai ko reikia dažnam krypties keitimui, greitam startavimui ir dažniems šuoliams. Ši technologija suteikia švelnumo ir stabilumo jausmą, nes putos yra minkštos ir elastingos. Jos garantuoja dar neregėtą balansą, kurio neturėjo jokia kita Nike amortizacinė technologija.

Nike React užtikrina didesnę energijos grąžą, nei bet kurios kitos Nike krepšinyje anksčiau išbandytos putos.


Nike Flyknit
  Nike Flyknit
2012 m. Nike pristatė revoliucinią technologiją - Nike Flyknit paviršių. Šis ypač lengvas paviršius yra pagamintas iš perdirbto poliesterio. Tačiau kitaip nei daugelis kitų paviršių, Nike Flyknit sudarytas iš vieno sluoksnio audinio, suformuotos beveik nematomos siūlės (kurių yra tik dvi, kai įprastuose modeliuose jų būna keliasdešimt). Toks unikalus gaminimo būdas leido Nike sukurti paviršių, kuris natūraliai prisitaiko prie žmogaus kojos. Vienose vietose jis elastingas, pralaidus, o tose vietose, kur bateliams didžiausias krūvis jis yra sustiprintas, tvirtas.
 

Dirbtinė oda

Dirbtinė oda

Dirbtinė oda
Neišsitampo
Stipresnė, lengvesnė ir patvaresnė negu natūrali oda
Atpažįstama iš vienodo grūdėto paviršiaus ir lygių kraštų (perpjovus odą)
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


Tinklelis

Mesh

Tinklelis
Lengvas ir laidus orui
Iš nailono arba poliesterio pluošto
Megztas arba austas įvairiais raštais
Tinklelio akys būna didesnės ar mažesnės; jos leidžia judėti orui
Dėl puikaus oro laidumo dažniausiai naudojamas gaminant lengvaatlečiams skirtus batelius
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

To Top