Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Les Deux Harry Quilted Hybrid plona striukė

207,00 Eur 230,00 Eur
LDM640060-100100
Sudėtis: 100% perdirbtas nailonas
Ši prekė bus išsiųsta pirmadienį
Prekė yra sandėlyje
 •  
  Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
  Užsakymus pristatome nemokamai per 1 darbo dieną
 •  
  Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Informacija

The Harry's interesting, quilted finish and chest pouch pockets combine to create a practical jacket that is both lightweight and warming. The perfect choice for unpredictable spring weather, the Harry is crafted in 100% recycled nylon and features a two-way zipper and magnetic closures for the pockets. - 100% Recycled Nylon - Chest pouch pockets with magnetic closures - Quilted stitching - Turn-down collar

Les Deux prekės ženklas gimė iš atsitiktinio susitikimo tarp dviejų labai skirtingų žmonių, kurie kontrastuose įžvelgė galimybes. Andreas Christian von der Heide pažintis su politiniu pabėgėliu iš Kongo virto žiežirba kūrybiniam proveržiui ir Les Deux brand’o gimimui. Dvi mąstysenos ir dvi kultūrinės terpės suvienijo jėgas tam, kad iš abiejų pasaulių pasiimtų tai, kas geriausia, ir panaudotų kūrybai. Būtent apie tai ir pasakoja iš Danijos kilęs Les Deux, kurio istorija prasidėjo 2011-aisiais. Kaip galima suprasti iš pavadinimo (prancūziškai Les Deux reiškia „du“), prekės ženklas turi dualistinį požiūrį tiek į savo dizainą, tiek į mentalitetą – čia vyrauja stilių susidūrimas, apimantis kontrastingus jo įkūrėjų pasaulius ir dar daugiau. Skandinaviškas subtilumas ir minimalizmas Les Deux kūryboje atranda harmoniją su gatvės ir kitų kultūrų įkvėptu stiliumi. Brand’o istorija prasidėjo nuo paprastų baltų marškinėlių kūrimo, o dabar Les Deux yra vienas svarbiausių žaidėjų vyrų stiliaus pasaulyje.

Les Deux savo kuriamus drabužius dedikuoja tiems, kurie ieško iššūkių. Kompanija atvira visiems ir nepaiso jokių religijos, politinių įsitikinimų ar kultūrinės aplinkos rėmų. Laisvė kiekvienam suteikia galimybę atrasti, kurti ir siekti aukštumų – tikint šiuo principu gyvena ir Les Deux.

Tapti prasmingiausiu mados prekės ženklu pasaulyje, įkvėpti žmones siekti savo svajonių rūpinantis pasauliu, kuriame gyvename, ir kartu palikti reikšmingą palikimą. Taip skamba Les Deux vizija, kurioje – ne vien stilius ir mada. „Norime būti daugiau nei tik drabužių prekės ženklas. Norime būti suvokiami kaip reikšmingas prekės ženklas kasdieniame žmonių gyvenime ir įkvėpti mus supantį pasaulį savo veikla. Skirtumuose mes įžvelgiame galimybes ir panaudojame tai kurdami kažką naujo. Taip mes judame į priekį.„ – skelbia Les Deux.

Yra sakančių, kad esi toks pat klasiškas, kaip ir drabužiai, kuriuos dėvi. Les Deux tikima, kad pirmiausia, tikrąją klasę atskleidžia veiksmai. Klasė – tai dėmesys, atidumas ir energija. Remiantis šiais principais savo stilių kuria Les Deux ir niekada nepasiduoda ieškant naujų idėjų. Taip pat, čia siekiama, jog kuriama apranga paliktų pėdsaką ir turėtų reikšmę visuomenei ir pasauliui. Modernaus vyro apranga Les Deux pasaulyje gimsta iš pačių įvairiausių įkvėpimų ir kiekviena detalė čia atranda savo funkciją. Gatvės stilius, klasika ar skandinaviškas subtilumas čia netampa priešprieša – jie atranda harmoniją ir papildo vieni kitus.

Les Deux kolekcijos nuneš į pripažintas stiliaus šventoves. Čia rasi Paryžiaus mados akcentus, niekada nemiegančio Niujorko gatvių energiją ir niekada nenuspėsi, kur dar ši kelionė tave nuves. Galutinės stotelės čia tiesiog nėra. Taip pat, Les Deux savo kūriniais siekia atskleisti pačių įvairiausių laikotarpių stiliaus idėjas.

Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 14 val., ir pasirinkus Omniva arba Venipak, kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.
Prekių atsiėmimas parduotuvėje SIL - Putvinskio g. 50, Kaune, sekančią darbo dieną.

Pristatymo kainos Lietuvoje:
Omniva – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 39,00 Eur;
Venipak – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 39,00 Eur;
SIL parduotuvė (Putvinskio g. 50, Kaune) – nemokamas;

Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų per Omnivos paštomatus. Tiesiog prisijunk prie savo SIL paskyros su el. pašto adresu, kurį ivedei pirkdamas prekes ir grąžink netikusias prekes labai patogiai.

Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Pristatymas į kitas šalis:
Prekes siunčiame tarptautiniu FedEx kurjeriu. Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.

Pristatymo kainos į kitas šalis:
FedEx – 12,00 Eur;
Lietuvos paštu – 12,00 Eur;

Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.

Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.

Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.

Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.

Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).

 • Pristatymas per 1 darbo dieną
 • 30 dienų nemokamas grąžinimas
 • 100% originalios prekės