Kojoms vyrams

McDavid HexPad kojų apsaugos 2vnt

35,00 Eur

Sudėtis:
80% nailonas / 20% elastanas

Kelio apimtis:

S:   25-30cm
M:  30-36cm
L:   36-41cm
XL: 41-48cm

McDavid HexPad kojų apsaugos yra skirtos apsaugoti kelius nuo griuvimo metu patiriamų smūgių. Visą priekinį kelio plotą per sulenkimą, įskaitant ir girnelę, dengia minkštosios Hex technologijos šešiakampės formos pagalvėlės. Viena nuo kitos atskirtos pagalvėlės idealiai prisitaiko prie kelio išlinkimų ir leidžia keliui, nevaržant dinamikos, judėti į visas puses. Prailgintas įtvaras turi gerai prie šlaunies ir blauzdos prisispaudžiančius galus, kurie neleidžia apsaugai smukti žemyn. hDc Moisture Management technologiją turintis įtvaras užtikrina gerą prakaito sugėrimą, išgarinimą ir išlaiko koją vėsią. Komplektą sudaro du šių apsaugų vienetai, kuriuos galima mūvėti tiek ant dešinės tiek ant kairės kojos.

Plovimas ir priežiūra
McDavid HexPad kojų kelių apsaugas galima skalbti skalbimo mašinoje šiltame vandenyje, naudojant švelnų ir nedirginantį ploviklį. Negalima balinti ir naudoti sauso valymo. Galima džiovinti džiovyklėje.

HexPad

HexPad

Jauskitės saugiau nei bet kada su HexPad! Itin lengva ir minkšta unikali uždarų dalelių puta atletui bet kuriame kontaktiniam sporte suteikia apsaugos ir pasitikėjimo pranašumą. Pasitelkiant aukštoss kokybės hDc™ technologiją, HexPad taip pat sugeba išvaryti ir sugerti prakaitą ar sušildyti, išlaikyti tinkamą apdengtos kūno vietos temperatūrą priklausomai nuo oro sąlygų, taip suteikiant ir papildomo komforto. Nors HexPad technologiją daug kas mėgino kopijuoti ar pamėgdžioti, McDavid HexPad vis dar yra šios srities lyderė, kurią renkasi tiek profesionalai, tiek mėgėjai. 


Nailonas

Nailonas
Tai sintetinis pluoštas, gaminamas iš poliamidų. Tamprus, stiprus, labai atsparus dilimui, atsparus cheminiams reagentams, geriau sugeria drėgmę ir lengviau brinksta vandenyje negu kiti sintetiniai pluoštai. Dažniausiai formuojamas iš lydalo, po to specialiai apdorojamas.
Privalumai:

Stiprus, tamprus ir elastingas dirbtinis pluoštas
Greitai džiūna
Trūkumai:
Nesugeria drėgmės


Elastanas

Elastanas
Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra 1-15% elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi.
Priežiūra: veikiamas prakaito elastanas praranda savo elastingumą, todėl nešvarių drabužių patariama ilgai nelaikyti neskalbtų.
SVARBU: gaminius, kuriuose yra elastano, negalima skalbti su minkštikliu.


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.