Įtvarai vyrams

McDavid reguliuojamas kelio raiščių įtvaras

60,00 Eur

Sudėtis:
100% lateksas

Kelio apimtis:

S:     30-36 cm
M:    36-38 cm
L:      38-43 cm
XL:   43-51 cm
2XL: 51-56 cm

McDavid reguliuojamas kelio raiščių įtvaras yra pagamintas iš neopreno, kuris užtikrina šilumos ir kompresijos terapiją. Savo sudėtyje įtvaras neturi latekso, galinčio sukelti odos alergiją ar bėrimus. Šis įtvaras suteikia kompresiją kelio sąnario srityje, prilaiko minkštuosius audinius ir garantuoja stabilumą šoniniams bei vidiniams kelio raiščiams. Lengvai per pėdą užmaunamas ir nuimamas įtvaras turi du reguliuojamus dirželius ties šlaunimi bei blauzda. Jie užtikrina papildomą sutvirtinamą bei prilaikymą ir neleidžia įtvarui nusmukti žemyn. O raidės formos paminkštinimas priekinėje įtvaro dalyje užtikrina kelio girnelės prilaikymą. Abipus McDavid reguliuojamo kelio raiščių įtvaro šonų, vidinėje dalyje, esančios plieninės plokštelės stabilizuoja ir sustiprina šoninius kelio raiščius.

Apsaugos lygis II 
McDavid reguliuojamas kelio raiščių įtvaras pasižymi sąnario suspaudimo savybėmis. Dėl neopreno medžiagos įtvaras yra storesnis, o tai užtikrina gydančios šilumos išsaugojimą, spartina gijimą ir malšina skausmą. Aplink girnelę esanti atrama susilpnina kai kuriuos chrondromaliacijos, kelio išnirimo ir ūminio girnelės uždegimo tendinito simptomus. 

Plovimas ir priežiūra
Skalbti šiltame vandenyje su švelniomis skalbimo priemonėmis. Švariai išskalauti, palikti savaiminiam išdžiuvimui. Negręžti. Negalima skalbti skalbimo mašinoje ir nevalyti cheminiu būdu. Rekomenduojama įtvarą dažniau skalbti, kad jame nesikauptų kūno su prakaitu išskiriamos druskos, kurios gali erzinti odą.

McDavid Targeted Compression

Targeted Compression™
Ypač moderni suspaudimo, kompresijos technologija, kurios pagrindinis tikslas dar geresni jūsų sportiniai pasiekimai. Targeted Compression™ yra "išmanioji" kompresija. Ji ne tik sugeba pagerinti kraujotaką, raumenų stabilumą ir greitą jėgų atsistatymą, bet ir svarbiausia, jog šias funkcijas Targeted Compression™ atlieka tose vietose, kur jų labiausiai reikia, taip pašalinant jūsų silpnąsias vietas. 


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

To Top