Įtvarai vyrams

McDavid kulkšnies įtvaras su pastiprinimu

45,00 Eur

Sudėtis:
PVC laminuotas poliesteris

Avalynės dydžiai įtvarui (EUR): 
XXS: -38,5
XS:    38.5-40
S:      40-42.5
M:     42.5-44.5
L:      44.5-47.5
XL:    48+

McDavid kulkšnies įtvaras su pastiprinimu dėl ypač tvirtos apsaugos yra pirmo pasirinkimo įtvaras tarp sporto medicinos įstaigų gydytojų ir sportininkų. Naudojamas siekiant sutvirtinti čiurną ir išvengti traumų, kurios būdingos kontaktinį sportą propaguojantiems profesionalams ir mėgėjams. Lanksčios plastikinės plokštelės esančios iš vidinės ir išorinės įtvaro pusės įtvirtina, stabilizuoja ir prilaiko čiurnos sąnarį. Batų raišteliu gerokai virš čiurnos sąnario suvarstomas įtvaras leidžia pasirinkti norimą suveržimą kiekvienam pagal poreikį. Lengvo svorio patvari nailono ir vinilo tinklinė įtvaro medžiaga neleidžia kauptis drėgmei ir ją išgarina. Achilo sausgyslę dengianti elastinė medžiaga, liežuvėlis ir įsiūta puslankio formos atrama suteikia patogumo. McDavid kulkšnies įtvaras su pastiprinimu tinka tiek dešinei, tiek kairei pėdai.

Apsaugo lygis III
Padeda užkirsti kelią įvairių pėdos klyptelėjimų ir pasukimų metu patiriamoms traumoms. Apsaugo nuo patempimų, kurie yra neatsiejama kiekvieno profesionalaus ar mėgėjiškai sportuojančio krepšininko ar kitos sporto šakos (kur fizinio kontakto tikimybė yra didesnė) dalis. Padeda sumažinti nuosaikų kulkšnies skausmą bei palengvinti čiurnos traumos atveju patiriamus pažeidimus.

Poliesteris

Poliesteris
audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Poliesteris yra populiarus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių sąvybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai. Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu.
Privalumai:
Dirbtinis pluoštas, dažnai naudojamas sportinės aprangos gamyboje
Nesiglamžo ir yra tamprus
Stiprus ir patvarus
Trūkumai:
Blogai sugeria drėgmę


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

To Top